Savonarolalle terveisiä

4143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

musliimi !! Toivon etä sinäkin saat syntiesi anteex ja pääset taivaaseen !! : )

Äänestä
  • Mä nyt kyllä olen sitten ihan ateisti. Valokuvan tyyppi saattaa olla muslimi. Voithan sinä tietysti kutsua minua vaikka hinduksi jos tykkäät. Viestin piti olla noin suunnilleen haista paska!

    Äänestä

  • aloittaja terve kirjoitti:

    Mä nyt kyllä olen sitten ihan ateisti. Valokuvan tyyppi saattaa olla muslimi. Voithan sinä tietysti kutsua minua vaikka hinduksi jos tykkäät. Viestin piti olla noin suunnilleen haista paska!

    Eihän Savonarolan tasoinen puupää mitään tajua, hänen mielestä kaikki Afrikan mustatkin ovat muslimeita ja jopa USAn presidentti on Savonarolan mielestä muslimi.

    Lisäksi Savonarolan mielestä Halla-Aho ja Tarja Halonenkin ovat mulsimeita, samoin kaikki hänen naapurinsa joidenka kanssa ei tule toimeen.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Eihän Savonarolan tasoinen puupää mitään tajua, hänen mielestä kaikki Afrikan mustatkin ovat muslimeita ja jopa USAn presidentti on Savonarolan mielestä muslimi.

    Lisäksi Savonarolan mielestä Halla-Aho ja Tarja Halonenkin ovat mulsimeita, samoin kaikki hänen naapurinsa joidenka kanssa ei tule toimeen.

    Parempi Uusi Vuosi telle rakkaat : )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ole hyvä kirjoitti:

http://amreekandesi.com/wp-content/uploads/2009/05/blog8_300.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu