Olen nuori poikaja eka kerta on vielä kokematta. Tahtoisin sen tapahtuvan hellän vanhemman naisen syleilyssä... Jos siellä teitä on, niin laittaisitteko meiliosoitetta, niin tavataan! ;) Olen kaunis keijukaismaisen näköinen blondi ja minulla on isot munat.
P.S. Olen nekrofiliasta kiinnostunut, siksi pidän todella vanhoista tädeistä. ;) ;)
P.S. Olen nekrofiliasta kiinnostunut, siksi pidän todella vanhoista tädeistä. ;) ;)
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sielunveljeni!
Mix mun viesti on poistettu, ja mä en edes ehtinyt ihanien setien meiliosoitteita ottaa vielä talteen? Miksi tämä sielunveljeni viesti saa olla täällä?
Johtuiskohan ihan siitä, että taas -siis TAAS kerran tuli todistetuksi kuinka naurettavia ja epätoivoisia vanhat ukot ovat nuoren lihan ja ylipäänsä pillun himossaan!! Eipä kummasti tullut vanhemmilta naisilta TÄHÄN aloitukseen yhtä ainoaa vastausta.... Johtuiskohan siitä, että heidän joukossaan on vähemmän hulluja pervoja, jotka luulevat itsestään liikaa??
Olette te vanhant ukot N-A-U-R-E-T-T-A-V-I-A!!!! Ei helvetti!!!! Niin kiimoissaan olitte, ettette edes vaivautuneet tarkistamaan mitä nekrofilia tarkoittaa! :D Mutta lähinnä samasta asiastahan on kyse vanhojen raatojen panemisessa, eli ruumiin nussimisesta!