ÄLÄ vaan kritisoi RKP:tä tai hurreja!Sensuuri iskee som blikst?
SUOMI 24 ja sen toimittajat!
suomi23
4153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Suomi 24 ei mielestäni saa käyttää nimeä SUOMI! Suomi24 on epäisänmaallinen ja rasistinen SUOMALAISIA kohtaan! RKP ja suomenruotsalaiset juhlivat toki täällä mutta onko se demoo tai oikeudenmukaista?Astrid joka ihannoi Suomi24 ää puhui "suomea" telkissä mutta en ymmärtänyt mitään! Mitä nää on????Ministerit Suomessa saa puhua mitä kieltä tahansa ilman että se ymmärretään!
sitä vaan, että oletteko jotain puoluerasisteja ja kohotatte vain tietyt puolueet toisten ohitse, vai kuljetteko laput silmillä?
Ehdotan, että poistetaan puolueet, tietääkö ketään sanoa, onko kekkosen jälkeen enää tehty muuta kuin tuhoa suomenmaata kohtaan?
Ehdotan myös, että postetaan pois suojatyöpaikat joista saa nuorena ihmisenä jo eläkettä. Aiemminhan näitäkin etuuksia on saanut vain sellaiset henkilöt jotka ovat töistä estyneet näin ei ole kuitenkaan politiikassa.
Tosin voihan sitäkin nimeä muuttaa vaihdetaan vaikka eduskunnan nimeksi hullujenhuone, missä narsistisemmatkin päätökset saavat mahdollisuuden toteutua. Ja jonne vielä löytyy palvojia jotka pokkuroivat näitä hulluja tarjoten torkkupeittoja. Näin ei ole niillä toisilla eläkeläisillä laita. Silti veikkaan jotta korvienvälistä ei tämäkään tasoero voi johtua.
katoavaa kansanperinnettäkö tuo maalaisjärki?
Kansankusettajia voisi alkaa kutsuaKONNAKUOROKSI.
paskajournalismia..
sillä hallitaan suomea..
työntäkää ne alibit, seiskat ja tämäkin sivusto huoran vittuun..
ei näillä ole mitään tekemistä loogisuuden tai etiikan kanssa..