Miinalaivan pohjamaan mukana !
Ekumeeninen evlut suuntaus lähettää miinalaivan pohjanmaan mukana evlut sotilaspastorin, sotilaspastorin joka siunaa EU-suomen osallistumisen sotilastehtävän Somalian rannikolla ! Ekumenia ja evlut suuntaus siunaa arkkipiispaa myöten tämän sotilasoperatio, miksi ?
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/Omaiset itkivät - Suomi-pojat kauas merirosvojahtiin/art-1288360513384.html
Muistakaa ja tietäkää kaikki !
Että vain ekumenian ja evlut suuntauksen kristityt siis, kokoomus keskusta rkp ja sdp ohjaama (evlut suuntauksen) jäsenet saa ampua sotia ja tappaa ihmisiä ympärimaailmaa ja kotimaassa, muut ei saa aseita käyttää tai muita ennaltaehkäiseviä voimakeinoja, vaikka heidän ihmisoikeuksia loukattaisiin systemaattisen järjestelmällisesti ja oikeutta riittävään monipuoliseen ravintoon rajoitettaisiin (sossiaalituet indeksi tarkisteettu viimeksi "armonvuonna 1995" . Jos muut käyttää voimakeinoja se luokitellaan terrrorismiksi ja anargiaksi !
Joh.18:36
Jeesus vastasi: "Minun kuninkuuteni ei ole tästä maailmasta; jos minun kuninkuuteni olisi tästä maailmasta, niin minun palvelijani olisivat taistelleet, ettei minua olisi annettu juutalaisten käsiin; mutta nyt minun kuninkuuteni ei ole täältä".
Sotilaspastori Somaliaan miinalaivassa
Pohjamaa
3
148
Vastaukset
- 1212
testi
http://www.iltasanomat.fi/videot/Tällainen on miinalaiva Pohjanmaan merirosvojahti/vid-1288360557235.html - jononviimeiset
Ravintoa ja ruokakuljetuksen pelaisi ja ruokaa riittäsi hienosti kaikille
http://www.yle.fi/elavaarkisto/?s=s&g=1&ag=2&t=447&a=3848 80000 erosi kirkosta tarviihan noille paskanjauhajillakin jotain ajankulua olla ,siita vaan ulkomaan paivarahoilla saarnaamaan,vittu tarvis afganistaniin ETULINJAAN MIINAN TALLAAJIKSI,laittaa koko joutavan toimittaja sakki.Ruotsiin homoja vihkimaan arimmat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad901456- 541013
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että379854- 153824
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124727- 55709
- 51658
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38635- 57631
- 76622