Marja Tyrni - huumekohu!

4874
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Marja T. onkin siis ollut aina sekoillessaan vähän pilvessä.

Äänestä

,,niin miksi aina mieli piteet nekatiivisiä

Äänestä

"Kun oli saatu varmuus siihen, ettei Aku salakuljettanut huumeita, hänet päästettiin jatkamaan matkaa.

– Nämä tullimiehet muuten lopuksi vielä pyysivät minulta käyntikorttia ja toivoivat pikkujouluihin esiintymään. "

Äänestä
  • huhhuh, kyylä olis maailma sekasin jos kaikki julkkiksetkin käyttäis huumeita yms.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lay-puri kirjoitti:

Aku Hirviniemi epäiltynä huumeiden salakuljettamisesta?

http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/televisio.shtml/1256113/radio-nova-aku-hirviniemi-pysaytettiin-tullissa--epailtiin-huumeiden-salakuljetuksesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu