D-Vitamiini 125mcg 100tabl 10e

http://www.puhdasurheilu.fi/11
Puhtaasti paras D-Vitamiini??
5334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

EBN.fi verkkokauppa myy 360 kapselin (vahvuus 60 mcg) Healthy Origins D-vitamiinia hintaan 15,90 eur. Se taitaa olla halvin Suomessa myytävä D-vitamiinivalmiste vai tietääkö joku halvemman?

Äänestä

halvemmalla saa tilaamalla suoraan iHerbista.

Äänestä

Manniselta saa halvalla taattua laatua kun tilaa vaikka 1500 tabletin megapurkin..

Äänestä

Mä otan noita 125 mcg tabuja kerralla kolme, niin testosasot nousee 30%

Äänestä

125 mcg:n D-vitamiinin päiväannoksen pitkäaikaisvaikutuksista lienee vähän tutkimustietoa, joten leikitäänö terveydellä kun lisäannoksen sijaan otetaan varmuudeksi vielä lisää? Paljonko on liikaa? Kuka ottaa esim. proteiinia 3-4 g per painokilo?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomen halvin? kirjoitti:

http://www.puhdasurheilu.fi/11
Puhtaasti paras D-Vitamiini??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu