HEI TSADIN URPOT

mie tuun ens viikol täält karjalast sinne ja nussin tei kaikkien tyttöystävät
äitit ja siskot ja vaimot.
et pitääkäs varanne. rasvaan jo kulliani täällä valmiiks
4228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

HYI HELVETTI, VITUN NETTI PERVO SAATANA!!!

Äänestä

Kaik likat tääl helsinkis on olleet kustuvia malleja omasta takaa. Jos kalu liukii liikaa, et pääse koskaan maaliin vaan joudut turvautumaan heinaseipääseen. Moni muija sais tosin puutteeseensa, joten tere tuloa vaan puntille.

Äänestä

Tiesitkö, että Tsad on Afrikassa ja että valtioiden nimet kirjoitetaan isolla? Väärä palsta.

Äänestä
  • >se oli selvä piikki Stadilaisuutta kohtaan,, minäkin käytän tarkoitusella stadilaisista tsadilainen väännöstä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lorttonen kirjoitti:

mie tuun ens viikol täält karjalast sinne ja nussin tei kaikkien tyttöystävät
äitit ja siskot ja vaimot.
et pitääkäs varanne. rasvaan jo kulliani täällä valmiiks

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu