I phone vaihto

Purin kaupan ja ystäväni teki samoin parin tunnin päästä eikä siinä enää onnistunut. Pitäkää kiirettä.
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

miks menit yleensä ostamaan koko paskaa jolla apinat tilaa banaaneja parin vuoden päästä

Äänestä

>>enää onnistunut>>

ei tuo kai ajasta riippuvainen ole, vaan henkilön taidoista.
pitää sen verran osata myyjää lukea että valitsee oikean lähestymistavan.
ystävällinen, väsytystaktiikka tai aggressiivinen lähestyminen.
tuo lähestymistapa pitää yleensä tehdä sekunneissa siinä vaiheessa kun myyjän näkee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nokiaan taas kirjoitti:

Purin kaupan ja ystäväni teki samoin parin tunnin päästä eikä siinä enää onnistunut. Pitäkää kiirettä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu