Tohtorien älykkyys ?

UUSIMAA PORVOO Sunnuntai sivu 4 porvoo 30.1 . Ei saanut ovia henkilöautonsa auki ! Kuumavesi ei tietysti tullut mieleen ? (tuottavuudella mitään väliä,pääasia koulutus.) Joten taksi hänen oli tilattava ., Ja näin rkp.ja kok. Saavat itseänsä kannattavia jäseniä. Pääsääntöisesti näin !
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viisaus tarkoittaa yleensä kykyä tehdä sellaisia päätöksiä ja tekoja, jotka tuottavat "yleisesti hyvän" lopputuloksen. ...Älykkyys on selviytymiskykyä ongelmista.

Näillä asioilla ja oppiarvolla on löyhä yhteys.

Äänestä

Mut eihän nero ole edes koskaan meillä ollut edes Presidenttinä .

Äänestä
  • Sensuuri näin väitti .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pääasia koulutus`? kirjoitti:

UUSIMAA PORVOO Sunnuntai sivu 4 porvoo 30.1 . Ei saanut ovia henkilöautonsa auki ! Kuumavesi ei tietysti tullut mieleen ? (tuottavuudella mitään väliä,pääasia koulutus.) Joten taksi hänen oli tilattava ., Ja näin rkp.ja kok. Saavat itseänsä kannattavia jäseniä. Pääsääntöisesti näin !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu