Täysin epäisänmaallinen goottihippi tämä Keronen!
http://www.tylkkari.fi/turun-ylioppilaslehti/mies-muutoksen-takana
http://www.tylkkari.fi/turun-ylioppilaslehti/mies-muutoksen-takana
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Keronen on hyvä jätkä.
”Yhteen aikaan sain vain sellaisia yhteydenottoja, että muista katsoa selkäsi taa kun kävelet Turussa. Se oli ilmeisesti uusnatsiporukka, joka oli päättänyt, että olen siionisti ja minut täytyy saada pois päiviltä.”
http://www.tylkkari.fi/turun-ylioppilaslehti/mies-muutoksen-takana
Kuka tunnustaa?
Eikös se Turun kovin sionisti toimi nykyään vapauspuolueessa, ja on peräti kaupunginvaltuustossa.
Muistissa on yhä se Ylen ajankohtaisohjelman rebortaashi jossa herra tuomitsi jyrkästi Le Penin juutalaisvastaisuuden. Taisi muuten olla sama ohjelma jossa vatkailtaiin lettutaikinaa.
Miten samassa ohjelmassa muka käsitellään juutalaisvastaisuutta ja taikinanvatkailua? Herää!
Ylen elävästä arkistosta mainittu dokumentti löytyy, nimellä Äärioikeisto riidoissa. Hakuun vaan. Siinä Mäenpää ja Kuisma työskentelevät yhteisen puolueprojektin kimpussa ja valmistavat siinä sivussa lettuja suomalaisille. Kokkitakkiin sonnustautunut Mäenpää kertoo olevansa jossain asioissa samaa mieltä Le Penin kanssa, mutta juutalaisvastaisuutta hän ei hyväksy.
Järviharjun kanssa ollaan riidoissa.
Olavi Mäenpäähän mitä Keroseen tulee.