Suuren Seikkailun Jouni

Mikä ihmeen pelle toi on. Ihme sössöttäjä ja luulee olevansa maailman napa. Keskittyis oleelliseen eli kisaan. Jos saisin päättää en ottaisi omaan joukkueeseeni.
31320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eihän se kisa oo vielä edes alkanu. Kommentoi sitte kun näät sen kilpailevan, idiootti. Mikä saa sut kuvittelee että sulla vois edes olla mitään "omaa joukkuetta"? Mita ihmetta, ootko turkkilainen?

Äänestä
  • Niin, itse kilpailuhan ei ole vielä alkanut kun eihän niitä ole jaettu edes joukkueisiin. Se vaikuttaa kyllä aika urheilulliselta.. Katsotaan miten äijän käy!

    Äänestä

  • Tomppa 4ewa kirjoitti:

    Niin, itse kilpailuhan ei ole vielä alkanut kun eihän niitä ole jaettu edes joukkueisiin. Se vaikuttaa kyllä aika urheilulliselta.. Katsotaan miten äijän käy!

    Ei tommonen pelleilijä tuu pärjäämää kisassa, tuskin kukaa haluu sitä joukkueesee!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mita ihmetta? kirjoitti:

Mikä ihmeen pelle toi on. Ihme sössöttäjä ja luulee olevansa maailman napa. Keskittyis oleelliseen eli kisaan. Jos saisin päättää en ottaisi omaan joukkueeseeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu