Eurooppaan. Uusia synnytetään kaksinverroin poislähteneitten tilalle Allahin opin mukaisesti. Juuri nuo ns.pakolaismiehet joitten pitäisi nousta kotimaissaan sortoa vastaan vaikka asein, tulevatkin Eurooppaan ja aikaa myöten alkavatkin mellakoida ja tehdä vallankumousta täällä ja vaativat samanlaista uskontoa ja yhteiskuntajärjestelmää kuin mistä he ovat "pakolaisiksi" lähteneet. Eurooppalaisille työnantajille ja rikollisjärjestöille tilanne on herkullinen, heitä ei Islamistinen invaasio hetkauta koska tarpeen tullen he voivat siirtää tuotantonsa taasen toiseen maahan. Pääasia että parhaassa työiässä olevia on tarjolla ruokapalkalla.
Nuoriamiehiä lappaa
laivalasteittain
2318
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
pakoon eurooppalaisten ja amerikkalaisten koalitioita ja niiden sotilaita sekä niiden valtaan nosta,ia nukkehallituksia.
http://asiasociety.org/policy-politics/strategic-challenges/us-asia/mahmood-mamdani-cold-war-political-islam-and-roots-terr
Khyl tänne eurooppaan tullaan ihan muusta syystä ja se on $.$ kuvat silmissä