lapin_likka Roista

cattailtiin Suomi24 22 :lla sunnuntaina 13.2 illalla.Yhteys katkesi jostain syystä enkä päässyt enää cattiin.Miten saisin sinuun yhteyden,jäit mieleen
3335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

yks lapinlinkka joka oli chatissa tuolloin. Jotain tuntomerkkejä?

Äänestä
  • kerroit että olet 27v kohta 28,tummahiuksinen xl kokoinen,toivottavasti olet sinä.

    Äänestä

  • Mitä nimimerkkiä sinä käytit tuolloin 13.2 chttaillessa? Hän käytti muistaakseni lapin__

    likka tai lapin__tyttö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


__Timo__ kirjoitti:

cattailtiin Suomi24 22 :lla sunnuntaina 13.2 illalla.Yhteys katkesi jostain syystä enkä päässyt enää cattiin.Miten saisin sinuun yhteyden,jäit mieleen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu