Jyrkin ja Kokoomuksen

Vai onkohan ainakaan mitään tajua taloudesta? http://www.youtube.com/watch?v=1H4byTP1q9s
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Miten ylipäätään on mahdollista,että tuollainen nappula hoitaa w-ministerin salkkua.

    Äänestä

  • tulokset todistaa kirjoitti:

    Miten ylipäätään on mahdollista,että tuollainen nappula hoitaa w-ministerin salkkua.

    Videot paljastaa koko surkeuden. Arkipäiväiset asiat,jätkä selitää ja viuhtoo, kuumenee ja sekoilee.
    Aatelkaapa kun EU herrat sanoo,että suomi maksaa ja takaa muutaman miljardin, jykä varmaan kattelee
    kiiltonahkakengiään ja nyökyttelee posket punaisina.


    Ei lapsia asialle.

    Äänestä

Jykis on tänään Ykkösaamun vieraana, kannattaa katsella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asiantuntemusta. kirjoitti:

Vai onkohan ainakaan mitään tajua taloudesta? http://www.youtube.com/watch?v=1H4byTP1q9s

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu