Alaselkä

Onko muilla kokemusta kivuista, jotka kiukuttelevat mm uidessa, öisin, ja vaivaavat esim. tuolista noustessa.
Siis alaselässä.
Olen 35, nainen. Syönyt nyt yhden pidemmän napromex-kuurin, joka helpotti hiukan.. Ainakaan ei huoli keskellä yötä nousta käppäilemään, herättyään kipuun.
2916
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hyvällä naprapaatilla käynnillä saa alaselän kuntoon ,eikä tarvi lääkkeitä popsia

Äänestä
  • Onko tietoa käsitteleekö naprapaatti selkää jos on todettu jonkinlaisia esim. murtumia tai heikkouksia rangassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kivun kanssa... kirjoitti:

Onko muilla kokemusta kivuista, jotka kiukuttelevat mm uidessa, öisin, ja vaivaavat esim. tuolista noustessa.
Siis alaselässä.
Olen 35, nainen. Syönyt nyt yhden pidemmän napromex-kuurin, joka helpotti hiukan.. Ainakaan ei huoli keskellä yötä nousta käppäilemään, herättyään kipuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu