Isänmaan asialla

Parodia hesarista http://tiny.cc/helsinginsanomat

Katso erityisesti uutinen Soinista
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muahhahahaaa

Äänestä

Tosiasiassa 1984-yhteiskunnan Isosiskot ovat halukkaasti luokittelemassa "suvaitsemattomuutta" tautiluokitukseen. Tosiassa koko saksalainen hyysärisysteemi on uunsatsien sanavapautta ja kokoontumisvapautta vastaan, ja kohtelee heitä vastustavia puna-anarkoja silkkihansikkain, ja media suorastaan ihannoi näitä apuraharebelejä "rohkeina" toisinajattelijoina. Not.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Karttuli kirjoitti:

Parodia hesarista http://tiny.cc/helsinginsanomat

Katso erityisesti uutinen Soinista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu