bodarimiehet

Bodarimiehet ovat naistenhakkaajia!!!!!
151016
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Jos Kari vetää jurrissa akkaansa turpaan Kari on mulkku.
Jos Kari ,joka harrastaa bodausta vetää akkaansa turpaan.. on Kari naistenhakkaaja kusipää naistenvihaaja ylimielinen raukka.

Äänestä
  • tai no ei kai... panis mieluummin nalkuttavan vittumaisen akkansa pihalle eikä hakkais sitä. Ero tyynnyttää pahimmankin akan ;-)

    Äänestä

  • Big-Bubba kirjoitti:

    tai no ei kai... panis mieluummin nalkuttavan vittumaisen akkansa pihalle eikä hakkais sitä. Ero tyynnyttää pahimmankin akan ;-)

    meirän kylääs laitetahan akaat kurihin. Kissiä ja akkaa pitää aina potkaasta ohimennen niin molemmat pysyy kuriis ja herran nuhtehes.

    Äänestä

...sun bodari miehelles, että vähentää sitä mömmön käyttöä!

Äänestä

PAINU VITTUUN LÄHETTELEEN PROVO VIESTEJÄ LAPSELLISTA TOUHUA!varmasti normaali miehet hakkaa naisia paljon enemmän entä bodarit.

Äänestä
  • anteeksi sitten :(

    Äänestä

Synny jostain muusta kun salilla käymisestä. Maailma väkivaltaistuu koko ajan ja niin voisi naisetkin. Ette te ole suojassa raiskaajilta ym..Jos vaan valitatte.

Äänestä

ainakin osa meistä kuten muistakin eri lajien harrastajista. Mene seuraavaksi kirjoittamaan golf-palstalle "Golffaajat on naisten hakkaajia" ja sitten uimareiden palstalle sama, voimistelijoiden, taitoluistelijoiden (no, ainakin hakkaavat miesystäväänsä) jne jne

Äänestä

Kyllä akkaa saa lyödä, jos se vittuilee ja juoksentelee uskottomana kylillä! Siinä vaiheessa on akkakin kiitollinen, jos seurustelee bodarin eikä pesäpalloilijan taikka tarkkuusampujan kanssa.

Äänestä
  • tai fudut sille vittu-feissille

    Äänestä

Minä hakkaan naisia koska olen tosimies

Äänestä
  • Kohtalaisen tuoreen keskustelun oot löytäny...!

    Äänestä

  • Kjhjhhjuj kirjoitti:

    Kohtalaisen tuoreen keskustelun oot löytäny...!

    Tosimies luki kyllä jutun jo 2004. Hengentuotteen kirjoittamiseen vain meni vähän aikaa.

    Äänestä

  • Hidasta kirjoitti:

    Tosimies luki kyllä jutun jo 2004. Hengentuotteen kirjoittamiseen vain meni vähän aikaa.

    Kirjoitan vastineen provoosi ASAP! Tarkkaile tätä ketjua vuonna 2030.

    Äänestä

haluaisin olla tatinhakkaaja

vaan kun ei seiso

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bettina.L kirjoitti:

Bodarimiehet ovat naistenhakkaajia!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu