en ole homo. ei ole sexikästä katsoa äijiä lavalla, mutta on vaan niin vitun siistiä katsoa kun semmonen lihasvuori karju astuu lavalla ja hieno tausta musa soi. siis siinä tulee esille kokonaisuus ja se kova työ jota ollaan tehty.
sama pätee salilla kun näkee monsterin raivoavan hiki jana lentäen treenissä. siis se on jotenkin oman terapiansa kanssa. on tästä hienompi laji voi enää olla. bodaus on niin vitun jees laji. kaikista menee edelle. koko ajan tulee entistä syvempiä tunteita pintaan kun enemmän on aikaa omannut lajilleen
hieno. work out never!
sama pätee salilla kun näkee monsterin raivoavan hiki jana lentäen treenissä. siis se on jotenkin oman terapiansa kanssa. on tästä hienompi laji voi enää olla. bodaus on niin vitun jees laji. kaikista menee edelle. koko ajan tulee entistä syvempiä tunteita pintaan kun enemmän on aikaa omannut lajilleen
hieno. work out never!
Vastaukset 7
Vanhimmat
vai kovalla työllä tullut lihakset? hah hah haa!!
ne on kuule hormonit millä ne äijät pyörii. EN ARVOSTA.
no esimerkiksi Ronnie coleman, Arnold, boogie, marko savolainen, jorma räty, lee haney, markus ruhl. niillä takana perkeleesti treenivuosia. ei ole olemassakaan ainetta jolla saa helposti lihaksia. Jos olisi keksitty niin kaikki huipputason bodarit olisivat aina ykkösiä. ei haba kasva ilman treeniä vaikka kuinka roinaisi
lihasten kasvattaminen ei tapahdu itsestään doping aineilla.
olen yrittänyt sanoa täällä. Pro äijät treenaavat todella kovaa ja sen takia ovat isoja, eivät he sohvalla makaa ja popsi nappeja.
"ei ole olemassakaan ainetta jolla saa helposti lihaksia"
Väärin!!! Urasibol on aine, jolla saa helposti lihaksia!!!!!
Eli olet kaappihomo, nussit kavereiden kanssa mutta et kumminkaan myönnä tapahtuneita edes itsellesi. Hyvin tyypillinen nuori joka kamppailee seksuaalisen identiteettinsä kanssa.
Tykkään siis katsella bodareita? Sen jälkeen runkkaat salaa. Äläkä edes yritä tätä tosiasiaa kieltää. Näin sinä teet.
Kaapista ulos maailmaa haistelemaan!
kaukana homojen touhusta. Runkkaan ja paljonkin. katson oikeata hetero seksiä enkä mitään gay jumppaa,varmaan kuten sinä teet?
itse kun puhut niin taidat olla kiinnostunut anaali puuhista, vai?
Närkästyneisyytesi osoittaa minun olevan täysin oikeassa. Kovasti olet kieltämässä asiaa, mutta et tajua sitä, että teet elämääsi vain hankalammaksi. No jokainen taaplaa tyylillään.