Siis hyi että noita nykyajan teinejä!! Kulkevat pelkissä sukkahousuissa tai legginseissä niin että perse näkyy!! Ja jalat on heti niin läskit ko vaan olla ja voi! yök! vois vähä miettiä mitä pukee päälle..
Teinit!!!
10
1075
Vastaukset
- ikää
Aloittjal ryppyinen nahka roikkuu naamas ja kehos?
- wellu b
ärsyttää miehiä ja luulevat olevansa kovastikin seksikkäitä. Mautonta itsensä paljastelua. Leikkivät kai ilotyttöä, pitää seuraavaksi kysyä mitä maksaa, kun tavaraa noin tarjoillaan jopa päivällä.
- osa roikkuu
housunkauluksen päällä. Takaa näkyy????!!!!!
- hui`
kamala, sulje silmäs
- Äijä28--
Mites ite pukeudut ja mihin ikäluokkaan kuulut?
- gtoom
ihmisistä tulee vanhetessaan
narisevia pieruja. - Kulkisit itekin
se kulkee legginseissä,jolla on säärissä varaa
- stringit näkyy
sellain ainaski ja sit tiukat farkut mis näkyy hyvä perse. sit paljastavat vaatteet
Jep itse tykkään katsella hyviä perseitä , molempien sukupuolien kun käyttävät tiukkoja farkkuja , itse olen 41 vuotias mies ja asun mäntässä , ja täällä on komeita tiukka perseisiä farkku kundeja ja naisia , eli kaikki hyvä on ok ja kukin pukeutuu tyylillään ja niinkuin parhaaksi katsoo . terveisin Zake :)
- 2
Up
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746294MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415358Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.594233NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734092Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653860Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691147- 48913
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791- 55758