Siis hyi että noita nykyajan teinejä!! Kulkevat pelkissä sukkahousuissa tai legginseissä niin että perse näkyy!! Ja jalat on heti niin läskit ko vaan olla ja voi! yök! vois vähä miettiä mitä pukee päälle..
Teinit!!!
prkl:n tenut!!
101131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Aloittjal ryppyinen nahka roikkuu naamas ja kehos?
ärsyttää miehiä ja luulevat olevansa kovastikin seksikkäitä. Mautonta itsensä paljastelua. Leikkivät kai ilotyttöä, pitää seuraavaksi kysyä mitä maksaa, kun tavaraa noin tarjoillaan jopa päivällä.
housunkauluksen päällä. Takaa näkyy????!!!!!
kamala, sulje silmäs
Mites ite pukeudut ja mihin ikäluokkaan kuulut?
ihmisistä tulee vanhetessaan
narisevia pieruja.
se kulkee legginseissä,jolla on säärissä varaa
sellain ainaski ja sit tiukat farkut mis näkyy hyvä perse. sit paljastavat vaatteet
Jep itse tykkään katsella hyviä perseitä , molempien sukupuolien kun käyttävät tiukkoja farkkuja , itse olen 41 vuotias mies ja asun mäntässä , ja täällä on komeita tiukka perseisiä farkku kundeja ja naisia , eli kaikki hyvä on ok ja kukin pukeutuu tyylillään ja niinkuin parhaaksi katsoo . terveisin Zake :)
Up