Arabimellakat alkoivat jo suomessa!!!!

14262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Siellä tuppukylällä on jo varmaan kriisihoidon tarvetta kun niin pelottaa tämä maailman meininki!

Äänestä
  • Mene sitten noiden mukana kotiin, hoidattamaan itseäsi ja muita kaltaisiasi idiootteja.

    Äänestä

  • Hyi,hyi mitä kieltä ja käyttäymistä,hus moskeijaan!

    Äänestä

  • kiitos.

    Äänestä

Rettelöinti on lopetettava jo alkuunsa!

Äänestä

Sossuelättien ryhmäkuva?

Äänestä

puolesta. Eivät sentään vaatineet lisää discorahaa tai raiskaavat lisää lapsia, vaan osoittivat tukea libyan kansalle.

Ranskassa sentään valtasivat libyan lähetystön, mikä on aivan oikein. Sillä libyan ranskan lähettiläs on paatunut natsi ja tykkää siviilien joukkotuhoamisista.

Tällaista pitää tukea.

Äänestä
  • Ghaddafille.

    Kyllä sitä vitun kusipäätä ja terrorismintukijaa onkin saanut saatana katsella...vuodesta 1969...

    Äänestä

On niitä enemmän kuin Facebook yleislakkolaiset

Äänestä
  • Siinä mielessä olen pettynyt kansaamme.
    Me ollaan mieluummin himas lämpösessä, kuin että lähettäis mieltä osoittamaan.
    Tää on nähty. Olin siellä pelipaikoilla, kun piti Facen miekkari olla, mutt eipä ollu paikalla kuin kymmenkunta tyyppii. Ett se meijän miekkareista.

    Äänestä

  • Yksi monista kirjoitti:

    Siinä mielessä olen pettynyt kansaamme.
    Me ollaan mieluummin himas lämpösessä, kuin että lähettäis mieltä osoittamaan.
    Tää on nähty. Olin siellä pelipaikoilla, kun piti Facen miekkari olla, mutt eipä ollu paikalla kuin kymmenkunta tyyppii. Ett se meijän miekkareista.

    ei kannattaa harhoitta itsea pettymyksellä,,,,siihen asti kun suomalaiset ovat niin kiltteja ja sietävät sen et juopot ja narkkarit vievät hirmusen verorahojenmäära,,,joka voisi olla hyödyksi
    niille jotka ansaitsevat sen takemällä jotain hyödyllistä suomelle,,,,pelkkä kainiilla runoilla ja kiihkomielisillä ylistuksilla ei päästetään mihinkään,,,,niiden aika on ohi,,,nykyihminen on senverran
    sivistynempi,et todella ymmärtää eron sanoista ja teoista,,,,,

    Äänestä

  • suomalainen ei kerkee tuollaseen osallistumaan kun pitää olla töissä että voi elättää perheensä itse ja verovaroista tukee pakolaisia .

    Äänestä

muslimit on laiskoja,,,,työaika keskimäärin siellä on 27 minuutteja ,,,päivässä,,,muut aikaa juodaan kahvia,,luetaan päivälehtija ,,,ja rupatellaan,,,kaikki tavarat(neulasta-ohjukseen,,,tehdään niille lännessä,,,,kehitys 0,,,,,,,,näin puhuu videolla prof,cheikki cadhravi ,,,yksi johtavista islamin oppineista videolla you tubella,,,katsoka itse ,,,next: muslims are lazy,what? you tube,lla,,,

Äänestä
  • oletko lukenut yhtään muslimioppinene kirjoja, vai vaan laiskana katsellut aivottomia youtube propagandavideoita?

    Tuosta luettavaa, netistä löytyy paljon ko. proffan kirjoituksia, ei tosin juurikaan ulkomaan kieliä osaamattomille laiskoille, mutta niille, jotka osaavat, kirjatkin ovat mainioita, selviiä aika pitkälle, mistä on kyse.

    http://fi.wikipedia.org/wiki/Mahmood_Mamdani

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kammalaa kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/kotimaa/2011/02/suomen_arabit_osoittivat_mieltaan_libyalaisten_puolesta_2391872.html

Poliisi!, pamppu viuhumaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu