Erittäin huono uudistus

Palstan uudistus huono toivottavasti ei tälläiseksi jää. Ennen oli kolme vaihtoehtoa, jolla seurata kirjoituksia.
478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samaa mieltä todella huonoin muutos mitä on ollut.

Äänestä

Paras vaihtoehto todellakin jätettiin sivuun harmi.

Äänestä

KIITOS ENIROLLE !!!
Nyt pysytään paremmin aiheessa ja rehdit rekisteröidyt hyötyvät eniten.
Kaikki viestithän kuuluvat aloituksen alle, kun oikeudenmukaisuuteen pyritään.

Äänestä

Odotellaan paluuta parempaan, koska tämä ei hyvä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Erittäin huono kirjoitti:

Palstan uudistus huono toivottavasti ei tälläiseksi jää. Ennen oli kolme vaihtoehtoa, jolla seurata kirjoituksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu