Jotka sahaavat oman maan kansalaisten oksaa poikki ja valehtelevat uutisissa että hyvin menee jos äänestätte meitä.
Natseja pahempia on
Anuskokkareet
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miten niin pahempia? Eivät natsit olleet mitenkään pahoja. He vain yrittivät tehdä palveluksen maailmalle mutta liitoutuneet eivät ymmärtäneet tuota hyvää tarkoittavaa elettä.
Tämä on taas sitä PerusSuomalaisten likaamista ja loan heittoa johon anusnaamakokkareet syyllistyvät sillä heillä ei ole enään muuta lääkettä saada omaa kannatusta nousuun ja ovat peloissaan jos ihmiset alkavat heräämään ja menevät äänestämään!
Tämä on niiden pahin pelko joten eikös tehdä pelosta totta?!
Ei ne halua että ihmiset menisivät äänestämään sillä muuten niille tulee äkkilähtö hallituksesta!
Anuskokkareita pelottaa suuresti että Irlannin äänestys meno saapuu myös Suomeen mutta niinhän se saapuukin ja AK 4,7%(Anuskokkareet 4,7% kannatus) lentää oppositioon kaikkine snobeineen!