Mikähän mahtaa olla tuon Sergein näyttelijän oikea nimi?
Jostain tutun näköinen henkilö, mutta en nyt saa päähäni missä on aikasemmin ollut.?? Muistaako joku?
Sergein oikea nimi?
8
698
Vastaukset
- löytyikin jo...
Löytykin jo http://fi.wikipedia.org/wiki/Tero_Tiittanen ja V2:jäätynyt enekeli oli se elokuva jota hain ja siitä oli tuttu,
- Heinäsorsa
Siinä tuleekin Issulle taas juonimisen ja valehtelun tarvetta, jos/kun Segelle ilmenee, että hän mukamas odottaa lasta tämän veljelle.
- Antti..
sergei on tosi rikollisen näköinen mitäs rikollista seguli on tehny ? kyllä pelottaisi jos tulis pimeällä vastaan
- ada deer
Musta se on ihan huisin komea! Onkohan se oikeasti homo? Kaikki komeat miehet aina on!
- .........
Joo on muuten komea tapaus tämä Tero Tiittanen! Huhhuh, pitänyt salkkareiden katsomossa tuijotella sitä kun en saa sen naamasta tarpeekseni ;) En usko että on homo.
- ada deer
^Hahaa! minäkin olen katsomo koukussa! :D
- .........
Sama!
Nimim. Kuinkahan monesti olen taas katsonut viime viikon salkkarit läpi? Ja vain Segen takia!
Olenkohan tulossa hulluksi!? - Sege-fani
Et tai sit oon tulossa (tullu) mäki
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663372Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh453184Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222688- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä861487- 391330
- 821199