Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=-agiAnRYrrU
http://www.youtube.com/watch?v=LLep_2cCh6I&NR=1&feature=fvwp
Ja tuo juopon hölmöyttä
Ei, kyllä se on tällä palstalla vaalipsykoottiset häiriköt, uskikset on pieni riesa päänsä vaalimainokseen hajottaneiden ja siitä vaalispämmäys pakkomielteen saaneiden rinnalla.
Joop. Ihmisen uskoon,tulo on aito, ja kokonaisvaltainen tapahtuma, joka on ollut vaikea selittää. "Salut" Vaan skeptikot antaa siihenkin selityksen. Joopa, joo.
salut, näytät, salut, olevan, vielä, salut, sekaisin, ei, näytä, salut, pää, selviävän, salut
Kyllä "Raakkuna" tunnetaan Suomessa. Mutta sinunlainen Operaattori on soon ilman virkaa. "Salut"
Olet, sekaisin, salut, ei, salut, sinulta, kukaan, salut, varastanut, aloititko, salut, taas, pilven, salut, polton, salut
Olet 24,vuotias, suomen,ruotsalainen mies,henkilö, joka on Operaattorin virassa, toistaiseksi. "Salut" Ja esiintymisesi mukaisesti olet varsin matala,menttaalinen.