http://www.abovetopsecret.com/forum/thread673069/pg1
http://www.youtube.com/watch?v=dJt2BArUyto
USKON, ETTÄ HAARP:IA KÄYTETTIIN AIKAANSAAMAAN JAPANIN MAANJÄRISTYS. NYT ON MENOSSA LAAJAMITTAINEN NWO:N 666
KAMPANJA, JOSSA PYRITÄÄN VÄHENTÄMÄÄN IHMISTEN MÄÄRÄÄ
TÄLLÄ PLANEETALLA, JOTTA ELIITTI PÄÄSEE JUHLIMAAN.
ENNUSTAN, ETTÄ EUROOPPAA TULEE VIELÄ TÄMÄN VUODEN
AIKANA KOETTELEMAAN JÄRISYTTÄVÄ LUONNONKATASTROFI.
TÄSSÄ ON IHMISELLÄ SORMENSA PELISSÄ, ILMAN IHMISTÄ
EI TÄLLAISTA TAPAHDU.
http://www.youtube.com/watch?v=dJt2BArUyto
USKON, ETTÄ HAARP:IA KÄYTETTIIN AIKAANSAAMAAN JAPANIN MAANJÄRISTYS. NYT ON MENOSSA LAAJAMITTAINEN NWO:N 666
KAMPANJA, JOSSA PYRITÄÄN VÄHENTÄMÄÄN IHMISTEN MÄÄRÄÄ
TÄLLÄ PLANEETALLA, JOTTA ELIITTI PÄÄSEE JUHLIMAAN.
ENNUSTAN, ETTÄ EUROOPPAA TULEE VIELÄ TÄMÄN VUODEN
AIKANA KOETTELEMAAN JÄRISYTTÄVÄ LUONNONKATASTROFI.
TÄSSÄ ON IHMISELLÄ SORMENSA PELISSÄ, ILMAN IHMISTÄ
EI TÄLLAISTA TAPAHDU.
Vastaukset 21
Vanhimmat
NWO=666=HAARP=SATAN=ANTICHRIST
http://milkhouse-mouse.blogspot.com/2008/06/western-bankers-threatened-japan-with.html
iskulla! Tämä oli järjestetty isku!
Itsekin ajattelin tuota HAARP:ia. Voihan se olla käytetty edes auttamaan järistyksen saamista.Onhan maailmassa paljon sellaista mitä ei tavalliset ihmiset tiedä ja ei varmana kerrota.Joten ihan mahdollista on että olisi olemassa kone jolla voidaan aikaan saada vaikka maanjäristyksiä ja erilaisia sää ilmiöitä.Monelle nämä kuullostaa hulluilta jutuilta.Mutta ainahan voi ajatella eri vaihtoehtoja ja sitä kuinka nyky ihminen voi manipuloida ympäristöä ja toisia ihmisiä tai saada jonkun asian tulemaan tuhoisammaksi.
japani tosiaan on ollut vahvasti nwo.vastainen, joten pidän mahdollisena, että maanjäristys on laukaistu nwo:n toimesta
Kyllä, voi KYLLÄ! Nyt todella NÄEN, mistä oli kyse - poliitikot TILASIVAT järistyksen ja tsunamin jenkkien HAARP-käyttäjiltä, jotta median ja kansan huomio saataisiin pois PERUSSUOMALAISTEN valtavasta noususta, ja jotta äänestäjät saataisiin unohtamaan PERSUT!
Sinä uskot siis HAARPiin?
Minä uskon Joulupukkiin.
Se tulee sentään kerran vuodessa; ja aina samaan aikaan!
Venezuelan presidentti on tehnyt sen mihin minkään muun maan johtajat eivät uskaltaisi. Sillä hän on kertonut totuuden Haitin maanjäristyksestä ja sanoi maailman tiedotusvälineille, että USA toteutti sen käyttäen ns. maanjäristysasetta. Mediassa myös kerrottiin nyt tiettävästi jopa ensimmäisen kerran HAARP:sta, mutta se rinnastettiin tietenkin "salaliittoteoreetikkojen" uskomukseksi.
Venezuelan korkein johto kertoi saaneensa tämän tiedon Venäjän pohjoiselta laivastolta, joka tutkii USA:n asekokeita. Myös Venezuelan korkein johto on tietoinen että HAARP:lla on myös muita käyttötapoja mm. hirmumyrskyjen aiheuttaminen ja ilmaston muokkaaminen.
härrä gyydipoika! Kauankohan tätä on jatkunut. Olikohan Phugetkin se HAAAAARP.
Venezuelan presidentti on tehnyt sen mihin minkään muun maan johtajat eivät uskaltaisi. Sillä hän on kertonut totuuden Haitin maanjäristyksestä ja sanoi maailman tiedotusvälineille, että USA toteutti sen käyttäen ns. maanjäristysasetta. Mediassa myös kerrottiin nyt tiettävästi jopa ensimmäisen kerran HAARP:sta, mutta se rinnastettiin tietenkin "salaliittoteoreetikkojen" uskomukseksi.
Venezuelan korkein johto kertoi saaneensa tämän tiedon Venäjän pohjoiselta laivastolta, joka tutkii USA:n asekokeita. Myös Venezuelan korkein johto on tietoinen että HAARP:lla on myös muita käyttötapoja mm. hirmumyrskyjen aiheuttaminen ja ilmaston muokkaaminen.
HAARP käyttö jatkossa
On täysin selvää että HAARP:n käyttö ei tähän lopu ja tätä tullaan käyttämään rikollisen maailmaneliitin toimesta vielä useita kertoja ja erityisesti köyhät maat ovat ensi-sijalla. Mistäs tietää vaikka illut lähtettäisi pienen maanjäristyksen Venezuelaan kostoksi Chavezin sanoista.
Yhdellä ydinpommilla saa tapettua n. 75 000 ihmistä kerralla. HAARP:lla aiheutetulla maanjäristyksellä helposti yli 200 000.
USA:n humanitaarinen apu Haitissa
Kuten ollaan myös mediasta kuultu että USA:n armeijan joukkojen Haitiin toimittama humanitaarinen apu ei näy juuri missään ja tästä näkee sen, että USA:n nukkehallituksen ja sen takana olevien illujen suunnitelmana ei ole pelastaa Haitin siviilejä. Vaan päinvastoin näännyttää heidät kirjaimellisesti ja saada erilaiset kulkutaudit liikkeelle ja suuri pula elintarvikkeista saa porukat ryöstelemään. Missä sitten myös ryöstetyistä elintarvikkeista käydään ryöstöjengien välistä sotaa. 6
Share
Somebody bedderrr do something. Stop that man! Stop 'im stop 'im! Miksei tosiaan kukaan Halonen todellakaan tee mitään. Hei HALOOOOOOOOO
tuki Halosen toimille??
Illujen maailmanvalta on ollut tiukassa sitten Naksan välirauhan...
Jos haarp on totta niin on sitten tämäkin.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9727846
Tämä Venezuelan predentti on tullut melko tunnetuksi niistä sammakoista mitä hän suustaan joskus päästelee.Eräänä esimerkkinä juuri Haitin tuhoisa maanjäristys.
Kannnattaa muuten ottaa huomioon,että Venzuelan presidentin HAARP-lausunnolle nauroi jopa Venäjän nykyjohtokin.
Toinen möläytyksistään tunnetuksi tullut presidentti on Iranin nykyinen presidentti.
Hmm...nämä pari presidenttiä lienevät salkkarien suosiossa siksi,että he puhuvat samanlaista puuta heinää kuin salkkarit itsekin...
Kannnattaa myös muistaa Ukrainan sosialistisessa neuvostasavallassa huhtikuussa 1986 tapahtunut historian pahin ydinvoimalaonneetomuus.
Silloin lähellä Prypjatin kaupunkia sijaineessa Tsernobylin ydinvoimalassa tapahtui tuhoisa räjähdys.
Sen seurauksena Prypjatin kaupunki on edelleenkin autio,monet Ukrainan,Valko-Venäjän ja Venäjän voimalaa lähellä sijainneet alueet ovat edelleenkin suljettuja alueita.
Niissä ei ole muita kuin eläimiä.
Viime vuonna töllöttimestä tuli mielenkiintoinen luontodokumentti "Tsernobylin eläimet".
Neuvostoliiton silloinen,ja viimeinen,johtaja Gorbatsov sanoi jälkeenpäin että hän sai tietää Tsernobylin katastrofista ensi kerran vasta länsimaisen median kautta.
Suomen silloinen presidentti taasen viivytti suomen kansalaisten evakuointilentoja tuhoalueelta siksi,ettei hän aluksi nähnyt siihen mitään syytä.
Venäjän tiedeakatemian mukaan Tsernobylin ydinvoimalaonnettomuuden jälkiseurauksiin on menehtynyt jo 210 000 ihmistä.
On vielä huomioitava se,että Venäjällä on myös oma HAARPIA vastaava ionosfäärin lämmitin nimeltään SURA.
Mitä?????
Eivätkö salkkarit ole olleet tietoisia näistä edellä esille tulleista asioista?
Ai,ai..nyt (NWO) Puolue on hyvin,hyvin vihainen!!!!!!
Ollaan tietoisia....
Sinä et ole tietoinen mitä meillä oikeasti on... ...
Suuri ja mahtava eurostoliitto tullee korvaamaan intiaaneilta varastettujen maiden ihmisten kotiseudut lähitulevaisuudessa. Ei tarvitse kuin olla perillä asioista ja siitä millä tasolla liikutaan aurinkokunnassamme..... Katso Etelä-Mantereen karttaakin.
Suomi, Japani, Saksa, Italia ja mitä muita näitä nyt olikaan, jotka sotivat siinä toisessa Hitlerin kuolemaan päättyneessä sodassa näitä illujen terroristeja vastaan.
rauhotus ny puus tine. Ota kantaa Palmen murhaan. Et osaa. Olet idiootti.
En rauhotus nyt. Palmen murhat olivat CIA:n suunnittelemia tekoja ja siitä ei voi puhua mikäli ei halua luotia päähänsä, tyhmä... Olen Idiootti, en idiootti. Niissä on eroja.
Palmen murhissa oli kyse kylläkin neuvostoliiton teknologiasta.... Missä tämä teknologia nyt on ja mistä se alunperin oli peräisin? Roistojen ryöstämästä Saksasta?
en jummarra mitan mita sa rääkit. olet sekaisin. mine hjoiton.
kjuka rjöösti sjaksjan? Ljiskjotkjo.
HAHAHHAHAHAHHAAHHA