Minkinrehuksi

Kaikki karjalan palautusta manguvat on nyt luetteloitu ja toimitettu tiedot Pietarin vakoilupiirin päällikölle.
Sieltä aletaan lähettää pian radioaktiivisia kirjeitä. Tullaan aivan asunnon viereen ja säteillytetään rtöngtenillä 15 minuuttia sisään. Lopulta sitten kaapataan suuriin venäläisiin rekkoihin ja viedään minkinruokakoneisiin Kurkijoelle.
866
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tämän Avara ja KusievakkoPoika ovatkin tienneet?

Äänestä

Köyhillä ryssärosvoilla ei ole minkkitarhaa Kurkijoella koska lähialuetuea ei ole jaettu siihen kylään.

Äänestä

Oletko itse käynyt kyttäämässä Kurkijoella viimeaikoina? Viimeisin suomalainen vakoilutieto osoittaa Kurkijoen maatalouden Ryssityn: Katso kuvalinkki:

http://karjalantragedia.info/100704/p4i.jpg

Mihin minkinruokakoneita tarvitaan, jollei ole minkkejäkään?
(Ryssien huorat ostavat minkkiturkkinsa Suomesta)

Vieläkö Ryssillä on tallessa sitä Tshernobyllin Rauhansäteilyä?

Äänestä
  • Et saisi riehua noin perkeleesti! LEtkuyhteysn EvmakkoPojan paskaa katkeaaa...

    Äänestä

Me täällä Tehtaankadulla kuulemme ja tiedämme kaiken. Osoitteet ovat jo jaettu noutajille. Siellä se ootaaa koneen kita ja spiraali pyörii... pyörii..... pyörii...

Äänestä

Parempi mennä minkinrehuksi, kuin Kataisen hallituksen alla!

Äänestä

Joko EvakkoPoika on noudettu? Ei paskanhaju ole niin rankkaa. Juha seuraavaksi myllyyn, niin minäkin lopetan kirjoitteluni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ne kyttää......!!! kirjoitti:

Kaikki karjalan palautusta manguvat on nyt luetteloitu ja toimitettu tiedot Pietarin vakoilupiirin päällikölle.
Sieltä aletaan lähettää pian radioaktiivisia kirjeitä. Tullaan aivan asunnon viereen ja säteillytetään rtöngtenillä 15 minuuttia sisään. Lopulta sitten kaapataan suuriin venäläisiin rekkoihin ja viedään minkinruokakoneisiin Kurkijoelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu