Valitettavasti persujen ideologia on vain perseestä.Vaikka Timo Soinilla
on miehinen tajunta eli sielukin,ulkopolitiikassa hän kannattaa imperialismia ja
sisäpolitiikassa vasureita.Ei sen pohjalle voi rakentaa mitään kestävää talouspolitiikkaa vaan pelkkää korruptiota Suomessa.Piste.
on miehinen tajunta eli sielukin,ulkopolitiikassa hän kannattaa imperialismia ja
sisäpolitiikassa vasureita.Ei sen pohjalle voi rakentaa mitään kestävää talouspolitiikkaa vaan pelkkää korruptiota Suomessa.Piste.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mitä enemmän persut saa ääniä 17.4.,sitä kevyemmin buddha tekee Suomesta
Venäjän maakunnan pelkällä puhelinsoitalla Kremliin - joten ÄÄNESTÄ VAIN ITSEÄSI 17.4. !
Vaikka en ole vapaamuurari,muslimi,kommunisti enkä juutalainen,homo- ja jeesuskysymyksessä ole heidän kanssa samaa mieltä.
Et varmaankaan ole "Juutalainen,homo" Salut.
Olen sitä mieltä,että ympärileikkaus pitäisi laillistaa Suomessakin - ennen kuin nuo
homopellet tuhoaa koko meidän jumalan Rakkauden!
Ympärileikkaus on laillista suomessa, eikä sillä taida olla tekemistä homoseksuaalisuuden kanssa.
kristityt pikkulapset pitää ympärileikata ennen murrosikää Suomessa,mikä estää homoseksuaalisen kehityksen,eikä kristityt edes osaa kasvattaa lapsiaan
oikein.
Ympärileikkaus ei vaikuta mitenkään homoseksuaalisuuteen.
Gay pride kulkueita järjestetään myös Israelissa juutalaisten ympärileikattujen homoseksuaalien toimesta.
Tuo on pelkkä aprillipila
Sattaa olla kristityillä homopelleillä on kulkueita Israelissakin ,mutta ei he ole juutalaisia eikä muslimia.
Vieläköhän tuo naisellisen sielun eli tajunnan omistava raakkuna1 haluaa keskustella
kanssani? Minulla on nimittäin buddhan miehinen tajunta eli sielukin.
Olet ensimmäinen joka sanoo Raakkunan omistavan "Naisellisen sielun, ja tajunnan" Joop. En ole siitä lainkaan pahoillani, sillä se on tasapainossa miehisyyteni kanssa. "Salut" Enkä ole saavuttanut sitä homouden myötä. "Salut"
Jasså du
Niin - no eihän se mitään haittaa,vaikka joillain miehilläkin on naisellinen
sielu eli tajunta (sielunlaki).Olihan minullakin joskus mutta olen kokenut
elämässä saman kuin profeetta Muhammad - joten ei tule koskaan sitä
päivää,että minun Rakkauden allah hyväksyy homoseksuaalisuuden.
Voiko taas typerämpää aloitusta olla kuin tämä "Soinin lapsellinen erehdys", kuitenkaan aloittaja ei kerro mistään erehdyksestä eikä yksilöi mitään asiaa muutoinkaan , ellei sinulla ole tosiaankaan mitään muuta tekemistä , niin lähde vaikka pilkille , saattaisi pääsikin vähän selvitä.
Voi,Rakas buddha
Olen toki lukenut jo netissä persujen puolueohjelman,joka on siis vain perseestä.
Ei mitään uutta Auringon alla.Suomi saisi Timo Soinista vain uusfasistisen ja
korruptiota edistävän pääministerin.Onneksi jumalan kansa tietää jo nyt,joten äänestysprosentti 17.4. on vain 60.
Miten h*lvetisssä joku voi loukata suomalaista vasemmmistoa., eli sosiaalidemokraatteja ja vasemmmistoliittoa noin?
Olipa tuokin muka takinkääntö...
Ai,nytkö persuista tulikin vasureita,vaikka heidän ulkopolitiikka on samaa kuin oli
jo Benito Mussolinilla 1930-luvulla?
Minä äänestän 17.4. vain ja ainoastaan sellaista yksilöä,joka osaa elää tonnilla kuussa
Helsingissä,kun asuntokin on ilmainen.
Nimet sielunlain perusteella tähän alle JA HETI !