JAKINBOAS ON TROLLI

ÄLKÄÄ VASTATKO VEDÄTTÄJÄLLE, JÄTTÄKÄÄ SE MÄTÄNEMÄÄN OMIIN HOUREISIINSA!
668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mä vastaan sulle ! sulta ei ole tullut koskaan yhtää järkevää juttua, kuka liet? ja siksi koska ne ovat usein myös rasistisen herjaavia niitä myös poistetaan.

Minä en herjaa ketään, rakastan myös vapaamuurareita vaikka he ei kerro totuutta Kuuhuijaukseta, uskot ja uskonnot ovat totuuden tuho ja siksi mitään ei kannata uskoa koska usko ja uskonnot kahlitsee ihmisen tärkeimmän ominaisuuden mielikuvituksen.
Koko ihmiskunta on kollektiivinen olio jonka jokainen kokemus on yhtä kuin koko kosmos, yksilö on harhaa koska yksin tyhjässä avaruudessa ei ole tietoisuutta, en tiedä mitä huudat mutta et varmaan tiedä kuka olet.

Äänestä
  • JAKINBOAS ON TROLLI! SE YRITTÄÄ VAIN VEDÄTTÄÄ, ÄLKÄÄ VASTATKO SILLE!

    Äänestä

  • KrazyKat 11 kirjoitti:

    JAKINBOAS ON TROLLI! SE YRITTÄÄ VAIN VEDÄTTÄÄ, ÄLKÄÄ VASTATKO SILLE!

    Oot muuten, Krazy Kat, ihan oikeassa.

    Äänestä

  • SuperStalin kirjoitti:

    Oot muuten, Krazy Kat, ihan oikeassa.

    Kyseinen henkilö on oikeassa,JB11 vaan heiluttaa lippua Kuun pinnalla kuukaudesta toiseen.Vaihtelun vuoksi sitä lippua voisi heiluttaa vaihteeksi vaikka Islannissa.

    Äänestä

  • Vatnajökul. kirjoitti:

    Kyseinen henkilö on oikeassa,JB11 vaan heiluttaa lippua Kuun pinnalla kuukaudesta toiseen.Vaihtelun vuoksi sitä lippua voisi heiluttaa vaihteeksi vaikka Islannissa.

    Alat olla asian ytimessä, Islannin kuvauspaikalla lipulla ei voitu tehdä 100% veret seisauttavaa todistetta Kuulennoista! päinvastoin lippu piti stabiloittaa väliaineen vaikutuksille kahdella tavalla, a. yläripa ja b.märän kankaan jäätyminen, mikään muu tunettu fysikaalinen tapahtuma ei rypistä lippua juuri samalla tavalla kuin kaikissa Usa Kuufeikkilipuissa oli nähtävillä, eli kankaan jäätyminen, jos joku ei usko laittakoon märän kankaan pakkaseen, tämä on 100% todiste Kuuhuijauksesta samoin kuin heliumpallo selässä kaatuilevat nautit:)

    Äänestä

11V. ON TROLLI. ÄLKÄÄ VASTATKO SILLE.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KrazyKat 11 kirjoitti:

ÄLKÄÄ VASTATKO VEDÄTTÄJÄLLE, JÄTTÄKÄÄ SE MÄTÄNEMÄÄN OMIIN HOUREISIINSA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu