Lisää rahaa Kreikalle!

350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Finanssit menee keturalleen, mutta elintaso on silti noussut. Kiitos keksintöjen kaikilla aloilla. Ei tommoinen finanssikriisi maailmaa pysäytä. Aina ne raha-asiat kuntoon saadaan. Takauksia vaan peliin. Elämä on juhla.

Äänestä
  • Kylla lisaa rahaa Kreikkaan niin maailma pelastuu.

    Äänestä

  • sina puhu suomi? kirjoitti:

    Kylla lisaa rahaa Kreikkaan niin maailma pelastuu.

    Raha on vain sopimus, mutta kaivinkone ei ole sopimus. Se on kaivinkone. Sillä voi tehdä kivaa rantaa turistien loikoilla. Kreikassa on paljon hyvää. Esim vanhat ouzoa juovat ja lautapeliä pelaavat miehet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkuperäisasukas kirjoitti:

Anna lisää käteistä Kreikalle, Katainen!
http://www.yle.fi/uutiset/talous_ja_politiikka/2011/04/lehdet_kreikan_alijaama_ennakoitua_isompi_2486259.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu