Holokausti on valhetta

Jeesuksen Laurio

13

613

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HAH!

      Laurio on pelkästään hullu ja kirkosta ulosheitetty tampio.

    • S.P./Sinde vm-82

      Patologisuus perusteltuna ei oikein anna oikeuta Nk. Hail and kill-termistöön ateismilla ja täydellisyydellä. Sitä kutsutaan budo-lajeiksi ja pantomiimiksi.

      • P.A/Sinde vm-82

        Se on rahan takia valheellinen se holokausti. "Ei kukaan ei saa käyttäytä seuraillen." Pantomiimissa ei ole sellaistakaan perustetta, kun se on vain grafologinen ylimeno eli kuukautispipi. Sitä kutsutaan työllisyyden fiktioksi ja fokusaatioksi. Grafologinen ylimeno eli työllisyyden fiktio ja fokusaatio. Mitä muuta tähän tulee huomoida? Huomioida mun mielestä grafologisuus ja seurailu.

        Kuuntelen just Marilyn Mansonia ja näpyttelen,et "Drugs don't work me, drugs won't work me." Cops and queers, et varmasti saa mennä mun fokusaatioilla mihinkään elämään.


    • Voi, voi ,

      Uskomatonta hömppää Lauriolta. Hän on samassa höpö, höpö porukassa yhdessä Iranin presidentin ja Saksan uusnatsit. Hohhoijaa, jotkut sitä jaksaa.

    • Mutsis on

      Mutsis on törkeetä valetta, joten sinuukaan ei oo. MOT

    • jotain tähän

      Sinulla on varmaan vedenpidävät todisteet että holokaustia ei ole tapahtunut. Sinun kannattaisi nyt kutsua lehtistö paikalle jolle kertoisit tutkimustuloksesi. Kun muut tiedemiehet tulevat samaan johtopäädökseen todistusaineistosi pohjalta, voit voittaa noobelin ja hyvässä lykyssä pääset tapaamaan naapurimaan kunkkua ja hänen viehättäviä tyttäriä.

      • palkittu

        Ei Nobelia, mutta Pulitzer kylläkin.


    • School of Propaganda

      Totta puhut, 100% kusetusta!!

      • ...

        Onko avaaja se sama V.I Laurio joka kannettiin kirkosta ulos kun rupesi möykkäämän naispappia vastaan?


      • bgfbgfnhgng
        ... kirjoitti:

        Onko avaaja se sama V.I Laurio joka kannettiin kirkosta ulos kun rupesi möykkäämän naispappia vastaan?

        Millä paikkakunnalla tämä hihhuloitunut rasisti vaikuttaa?


    • Holoholoholo

      Holokausti on totta kuin mikä. Suomikin oli asiasta jossain määrin tietoinen.

      Älä ryhdy historioitsijaksi!

    • Huuhaata ja foliohattuilua voi perustella uskolla tai pseudoskeptismillä, mutta aina siinä päätyy tekemään itsestään narrin.

    • kkijuyhgölkj

      näistä vastauksista päätellen tältä sivulta ei niitä uskovia herrassa löytynyt..tottahan on että rikkaat juutalaiset pankkiirit ym yhtiöineen omistavat suurimman osan maailman medioista ja propaganda onkin sitten sen mukaista jokainen joka vähänkin asioihin perehtyy huomaa melkoisia ristiriitoja näissä vallitsevissa yleisissä valmiiksi syötetyissä mielipiteissä..mutta turha sitä kiihkohenkeen on yrittää syöttää kieltäytyvät näkemästä tosiasioita vaikka se ei heidän iäistä pelastustaan miksikään muuta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      150
      2029
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      327
      1250
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      85
      1064
    4. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      918
    5. 110
      917
    6. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      849
    7. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      53
      844
    8. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      21
      775
    9. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      58
      759
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      711
    Aihe