HÄTÄ!!

Muskleforumille ei pääse.

Missä helvetissä ylläpitäjä huitelee!!
16157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

en pääse. tapan kaikki!

Äänestä

Ratkesin ryyppäämään kun en päässyt foorumille :(

Äänestä

Voi perhana, tämä on lopun alkua...

Äänestä

Oletko Dedu koittanut soittaa Musklealle?

Äänestä

Auki se voorumi nyt ja äkkiä!!!!

Äänestä

Olen pettynyt ylläpidon toimintaan.

Äänestä

Menen potkimaan mummoja.

Äänestä

Kiinnosta vittuakaan painukaa helvettiin

Äänestä

Kuulin eräältä erittäin luotettavalta taholta, että viranomaiset ovat sulkeneet palstan rikollisen sisällön vuoksi. Muskle on nyt loppu.

Äänestä

affenet perseeseen ja menoksi!

Äänestä

melkein jo hyppäsin ikkunasta suruissani :

Äänestä

Minä olin se ikkuna...

Äänestä

*facepalm*

Äänestä

Taas pääsee Musklelle, sinne siis.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


nyytit poskeen kirjoitti:

Muskleforumille ei pääse.

Missä helvetissä ylläpitäjä huitelee!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu