RASISTI PISSIKSET KIUSAAVAT AFGAANEJA
hyi hyi hyi
1380
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ajan mittaan valkoiset joutuvat liittoutumaan puolustautuakseen etnisiä jengejä vastaan. Niin on käynyt jokaisessa Euroopan maassa, eikä Suomi ole poikkeus.
Totta, sitten vielä ihmetellään miksi äärioikeiston kannatus nousee.
Poliisi ei nyt ehdi selvittämään jotain pikkujuttuja, sillä viimekeväisen somalitytön tönäisyn selvittäminen vie kaikki voimavarat. Tyttöä tönäissyt kansanmurhaaja on löydettävä!
Espoon poliisi on ainakin sanonut ettei voi mitään alle 15v lapselle vaikka tekisi ilkivaltaa kun ovat vieressä, niin miten ne pystyisi nykimään ketään joka heitä syyttäisi rasistiksi. Siksi rikollisuus kukoistaa myös ulkomaalaisuus taustaisten keskuudessa kun poliisit on vain olemassa rehellisiä kansalaisia varten.
PYYDETÄÄN RUOTSISTA APUA Ulof Palmen murhatutkimuksissa on "taas taukoa"...
On varmaa aloitettva jokin kansanliike jossa kerrotaan mitä suomalaiset oikein haluavat suvaita " suvaitsevaisuuden " nimissä !
Eikö näiden pitäisi olla koulussa ja oppia miten täällä eletään ettei kukaan suhtaudu heihin kielteisesti taikka jopa negatiivisesti !
siinä muuta liikettä tarvita alkuun, mennään kaupungille ja vedetään turpaan jokaista mutakuonoa.
Yrititkö olla ironinen? No, ainakin onnistuit olemaan typerä.
Sinä arvostelet muiden kirjoituksia , mutta itse asialle annat hiljaisen
hyväksynnän.
vai mitä nisti?
Mille asialle annan hiljaisen hyväksynnän?
Sille että afgaanitaustaiset maahanmuuttajat ahdistelevat ja pahoinpitelevät suomalaisa teinityttöjä.
Kyllä, olenhan itsekin samalla asialla !
Aloitukselle!