VAIN DORKA ÄÄNESTÄÄ

HALOSEN LENTELYT SUIHKARILLA, JA LASKU YLI 400000 EUROA SIITÄ OLI VIIMEINEN PISARA!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Äänestin demareita koska persusoini on rahalle perso, soini on tunkenut eurahoja omaan taskuunsa miljoonia euroja ja kehtaa väittää vielä että se on hänen oma asiansa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DEMAREITA!! kirjoitti:

HALOSEN LENTELYT SUIHKARILLA, JA LASKU YLI 400000 EUROA SIITÄ OLI VIIMEINEN PISARA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu