Jos nuo korruptiosakin uhkailun sekaiset maanittelut ja gallupväärennökset menee läpi, niin kansa saa taas sellaiset johtajat jotka se ansaitsee.
Sillä mitä korruptiosakki nyt sanoo ei ole mitään merkitystä, vain se merkitsee mitä ne ovat tehneet viimeisten neljän vuoden aikana.
Sillä mitä korruptiosakki nyt sanoo ei ole mitään merkitystä, vain se merkitsee mitä ne ovat tehneet viimeisten neljän vuoden aikana.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miten sen nyt ottaa. SDP esimerkiksi on yksin syyllinen siihen, miksi tässä maassa on niin valtavat veroerot kansanryhmien välillä.
Kyllä kaikin tavoin kansaa nyt manipuloidaan, kaikki keinot ovat todellakin käytössä. Peli on mennyt likaiseksi.
Psykologia on vlljastettu käyttöön, tietojen salailu ja suorastaan valehtelu, kaikki näyttää olevan sallittua.
On noi politiikot ja virkamiehet suojattuja, mistään ei niitä tilille saa, koska Korkeinoikeus siunaa niiden topeksinnät ja Jonkka vapahtaa.
jonkan sais pistää suureen maitotonkkaan ja nakata järveen,,,,....