Eilen ennen pilkkua, Vantaa

Tyttö veit tanssimaan, kävin muualla ja katosit?
:/
-Tanssiboy
9285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sori,lähin mustanmiehen mukaan.Sillä oli mulkkukin valmiiksi pystyssä.Sun kanssa olis vaan menny turhaan aikaan koska olit niin kännissä ettei siitä panemisesta olis mitään tullu.

Äänestä

Meillä tytöillä on tapana kadota sopivan paikan tullen jos ei olla tosissamme kiinnostuneita.
Jatka matkaa ja bongaa parempi mimmi :)

Äänestä

tai sitten lähti etsimään sinua.

Äänestä

mikä ravintola?

Äänestä

Sokos hotel vantaan alakerta.

Äänestä

kuvailes vähä minkänäköinen tyttö?

Äänestä

Yh,tupakoiva,juo kohtuudella,vaalea,laiha/huono ruokavalio,muotivaatteet,noin165-175cm 50-60kg ja kullin kipeä.

Äänestä

Valkomusta raitapaita, ruskeat hiukset. reilut 160cm

veit minut kädestä pitäen tanssilattialle.

Äänestä

ja miltä sinä näytät?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MisterX- kirjoitti:

Tyttö veit tanssimaan, kävin muualla ja katosit?
:/
-Tanssiboy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu