Koleran ja ruton väliltä

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Expressen Kataisen valittava ruton ja koleran väliltä/1135265497222
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Törkeää porukkaa mutta ovatko ruottalaiset muuta koskaan olletkaan?! Alistavat maatamme 1800-luvulla ja alistavat edelleen!!

Äänestä

eiköhän tähän alistus juttuun nyt löydy ihan omasta takaa äärioikeisto. joka osaa sen puolen ihan kiitettävästi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kataisen valittava kirjoitti:

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Expressen Kataisen valittava ruton ja koleran väliltä/1135265497222

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu