Onko Vs- sivusto suljettu?

Tietskari vaan ilmottaa,
oops, ei löydy...
20112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

can not find

Äänestä
  • Oops! Google Chrome could not find veljesseura.org

    Äänestä

Eiköhän se taas ole käytettävissä jossain vaiheessa. Ei tätä S24-palstaakaan ole koskaan vielä suljettu, vaikka on ollut pois käytöstä sen miljoona kertaa.

Äänestä
  • täälläkin on jtkn häikkä kun kävijämäärälaskuri väittää ihan SAMAA lukua viikosta toiseen, ilman mitään vaihtelua...
    Montakohan täällä oikeesti käy?
    76/ 24 h on tosi yläkanttiin :D

    Äänestä

  • S24 on ollut poissa käytöstä, joo.
    Pari tuntia vain ....

    Äänestä

Oops! Internet Explorer could not find veljesseura.org

Suggestions:
•Try reloading the page

•Search on Google:



Google Toolbar Help - Why am I seeing this page?
©2011 Google - Google Home

Äänestä

vel jesse ura org foorumi

Äänestä

Varmaankin pimittävät tahallaan meiltä rehellisiltä ja vilpittömiltä lukijoilta jotain tärkeää tietoa...!

Äänestä
  • Onpas teillä vieroitusoireita :D

    Äänestä

Palveluntarjoajalla jotain teknisiä ongelmia, eiköhän tuo huomenissa nouse.

Äänestä
  • Taisi väärän uskon loppu alkaa Vs-sivustosta ;D

    Äänestä

Joo, kiinni on ;D

Äänestä
  • Oops! Google Chrome could not find veljesseura.org

    Äänestä

Varmaankin sivuston perustaja on ruvennut katumaan,
ja palannut takaisin todistajaxi ;D

Äänestä

**Jehovan todistajien tiedottaja Veikko Leinonen sanoo Sunnuntaisuomalaisessa, ettei hän lähde kilpalaulantaan entisten Jehovan todistajien kanssa.

"Me emme ala väitellä asioista, jotka ovat heidän oman pettymyksensä julkituomista." ***

Järkevä asenne.Pettyneet kiukuttelevat -aina- oli pettymyksen kohde mikä tahansa....
Miehiin olen minä pettynyt, pitäskö ruveta lepsoksi? ;D
Sitä miettiessä haukun miehiä typeriksi.
Ja ihan syystäkin!!!

Äänestä

Taas toimii.

Äänestä

Nyt MINÄ petyin
Ketähän haukkuisin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... ,,, ... kirjoitti:

Tietskari vaan ilmottaa,
oops, ei löydy...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu