Frölunda tulessa, muslimit sytyttelevät

Useita rakennuksia liekeissä, autoja poltettu, 250 oppilaan ala-aste, ja koko ajan tulee lisää hälytyksiä. Palokuntia kivitetään. Ruotsin media uutisoi "nuorisosta", Suomen media vaikenee.

http://hommaforum.org/index.php/topic,48246.msg652725/topicseen.html#msg652725
789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Palaako Suomessa?

Tuo on Ruotsin sisäinen asia. Hoidetaan me oma pesämme kuntoon ja annetaan niiden länsinaapurin vallassa olevien opportunistien hoitaa oma pesänsä.

Äänestä
  • ...

    Ja sehän onnistuu vain työn arvon arvottamisen kautta.

    Äänestä

Ilmeisesti ne vaalien jälkeiset facebook-pakolaiset ovat asettuneet Frölundaan.

Äänestä

Ehkäpä mediakin olisi syytä siirtää PerusSuomalaisiin käsiin, kuten suuri osa kansasta äänesti?

"Nuorisoa" voi myös rankaista, eikä aina vaan ymmärtää loputtomasti.

Äänestä
  • Väkivaltainen ja huono käytös tarttunut perusruotsalaisista.

    Siinä Astridin diagnoosi.

    Äänestä

  • Mielelläni näkisin Jussi Halla-Ahon maahanmuuttolinjaukset maahanmuutto ja Eurooppaministerinä. (Vaikken häntä äänestänytkään.)

    Oikea maahanmuutto voi toteutua vain ja ainoastaan työnteon arvon kautta. Kansallisuuteen, rottuun, koulutukseen tai ihonväriin katsomatta!

    Äänestä

rakennuksissa olevat ruotsalaiset voivat painaa ovet tarmokkaasti kiinni. Näin ei tule kohdeltua arvoisia pyromaaneja liian rasistisesti. Ja, kuten suomen poliisi tietää, sehän auttaa väkivaltaisia rikollisia vastaan todella hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhä uusia rakennuks kirjoitti:

Useita rakennuksia liekeissä, autoja poltettu, 250 oppilaan ala-aste, ja koko ajan tulee lisää hälytyksiä. Palokuntia kivitetään. Ruotsin media uutisoi "nuorisosta", Suomen media vaikenee.

http://hommaforum.org/index.php/topic,48246.msg652725/topicseen.html#msg652725

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu