saa nähdä koska gaddafi,,,,....

lähettää tappajat clintonin,sarqozyn,cameronin jamuiden pommittajien perään,onha niide joskus oltava näkyviski
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Katselin juuri CNN:uutispätkiä Libya, jemen, Syyria, ym akselilta ja täytyy vain ihmetellä muslimimaailman sokeutta. Ne eivät tajua että kamppailu koko muslimialueella käydään tällähetkellä henkivalloissa ja ne (Saatanan henkivallat) johtavat näkyvää maailmaa 6-0.

Vain kääntymällä Jeesuksen kautta ainoan Jumalan; Juutalais-Kristillisen Jah-we'n/Elohim'in uskoon voi kapinallis-osapuoli voittaa ja rauha ja tasa-arvo palautua alueelle.

Niin kauan kun molemmilla puolilla kaikuu sama vihan sotahuuto: "Alla-hu akbar" nauraa Saatana mustaan muslimipartaansa kun on saanut veljet veljiään vastaan vihan henkivaltojen voitoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ kirjoitti:

lähettää tappajat clintonin,sarqozyn,cameronin jamuiden pommittajien perään,onha niide joskus oltava näkyviski

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu