Maahanmuutto ja rosvot kuriin!!!

Kansanedustaja Teuvo Hakkarainen (ps) - "Maahanmuutto ja rosvot kuriin!!!"

http://www.youtube.com/watch?v=iTSKLyp2ZV8

Hieno mies, kannatan. Teuvo rules. PerusS.
370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jatka samaan malliin teuvo.

Äänestä
  • http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/Sofi Oksanen vertasi perussuomalaisia natseihin /art-1288385364258.html

    Sofi Oksanen vertasi perussuomalaisia natseihin

    no eipä ihme että tämäkin ulkomaan lesbo haukkuu suomalaiset heti kun pääsee ulkomaille, pitäisi katkoittaa tollaset teini harakat suomesta heti.

    Äänestä

  • Tiputtaako se housut ja haluaa b-rappuun?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Maahanmuutto ja rosv kirjoitti:

Kansanedustaja Teuvo Hakkarainen (ps) - "Maahanmuutto ja rosvot kuriin!!!"

http://www.youtube.com/watch?v=iTSKLyp2ZV8

Hieno mies, kannatan. Teuvo rules. PerusS.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu