Oli siinäkin suuri soturi kun tuli vähän äksöniä nii piti partapojan mennä ihan naisen taakse piiloon.
Jos suomen sodissa olisi ollut vastaavia muslimeita sotimassa niin suomessa liehuisi nyt ryssien lippu.
Suuri soturi piiloutui naisen taakse!!
24
129
Vastaukset
- Anus Tappi.
Sinä olet aina miehen takana, miksi?
- 34
Nim.anus tappi äläpä kerro enempää itsestäsi paskanpuukottaja.
Muuta ruattiin siellä on sinun kaikki kaverisikin.
- Muslimille nainen
on pelkkää paskaa, jonka täytyy kulkea hunnun alla ja vaieta seurakunnassa.
Go USA, muslimin surma!- 16
Hyvä hyvä ja toivotaan että ne lahtaa lisää niitä kusisia terroristi paskaläjiä!
Kuollut muslimi terroristi on paras semmoinen.
- Breaking news!!!!!!
Usa teki erehdyksessä iskun niin sanottuun naisten taloon, jossa nukkumassa olleet naiset ja lapset saivat surmansa, jälkien peittämiseksi uhrit upotettiin mereen.
Yhtään miestä ei ollut koko talossa.
Osama kuoli jo vuonna 2001, mutta Usa ei ole tietoa virallistanut, koska Osamalla pelottelu on auttanut Usaa valloittamaan öljymaita ja unikontuotanto Afganistanissa on Usan toimesta saatu kukoistukseen talebanien jäljiltä, jotka lopettivat huumetuotannon maassa 2001 alkuvuodesta.- GO USA USA USA!!
Ai jahas eli ne dna testit eivät pidä paikkaansa ja sinä olet sitten älykäs just joo!!
Musut ovat pelkureita jotka ensin uhoavat ja sitten neitimäisesti menevät naisen taakse kun pitäisi tapella,tämä kertoo mitä paskahousuja ne on! - kkrtkrtukuyk
GO USA USA USA!! kirjoitti:
Ai jahas eli ne dna testit eivät pidä paikkaansa ja sinä olet sitten älykäs just joo!!
Musut ovat pelkureita jotka ensin uhoavat ja sitten neitimäisesti menevät naisen taakse kun pitäisi tapella,tämä kertoo mitä paskahousuja ne on!Eli Usa suoritti valheellisen dna testin peittääkseen aikaisemman valheensa.
Olitko mukana kun ruumiista otettiin näyte?
Oliko mitään ruumista ollenkaan?
Lehti valehtelee!
Alkuvuodesta 2008 The Center for Public Integrity -tutkimuslaitos selvitti että Yhdysvaltain johto esitti kahden vuoden aikana ennen sotaa kaikkiaan 935 valhetta Irakin joukkotuhoaseista ja 532 totuudenvastaista väitettä perusteiksi oikeutukselle hyökätä Irakiin.
http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2008/01/selvitys_usan_johto_valehteli_irakin_aseista_276689.html?comment_form=show
Usan jutuissa ei taida olla totuutta edes siteeksi. - bang bang&gone
kkrtkrtukuyk kirjoitti:
Eli Usa suoritti valheellisen dna testin peittääkseen aikaisemman valheensa.
Olitko mukana kun ruumiista otettiin näyte?
Oliko mitään ruumista ollenkaan?
Lehti valehtelee!
Alkuvuodesta 2008 The Center for Public Integrity -tutkimuslaitos selvitti että Yhdysvaltain johto esitti kahden vuoden aikana ennen sotaa kaikkiaan 935 valhetta Irakin joukkotuhoaseista ja 532 totuudenvastaista väitettä perusteiksi oikeutukselle hyökätä Irakiin.
http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2008/01/selvitys_usan_johto_valehteli_irakin_aseista_276689.html?comment_form=show
Usan jutuissa ei taida olla totuutta edes siteeksi.Älä itke terroristi fanittaja,voit mennä mereen ison kivirepun kanssa ja hukuttautua jos vaikka näet siellä sen kuolleen idolisi.
- 31
Ja me uskomme tämä, koska... Jenkit sanoo että se teki niin ja he vahingossa ampuivat myös naisen. Kaikki jenkkien ampumien siviilien takan on aina ollut terroristi piilossa... paitsi sitten kun joku ampuja katuu ja tunnustaa ja sitten kaikilla valtion hallinnossa ja armeijassa on naamat norsunvitulla.
Ruumiin hävittäminen ja tarkoituksellinen, progandistinen emaskuloinnilla yritetään estää sitä että Osamasta tulisi marttyyri tukijoilleen. Täysin turhaa koska tuleehan tuosta joka tapauksessa, vaikka se olisi tavoitettu ja ammuttu paskalla siveltynä ja pekoniin käärittynä homostelemassa.
Toisaalta tämä tyypillistä jenkki runkkaamista, kun eivät saaneet kiinni yhtä miestä kymmeneen vuoteen niin nyt vähätellään tämän merkitystä kaikin mahdollisin keinoin "no ei me semmoista raukkaa oikein edes viitsitty..."- Sensuuri alas
Miten totuus mediaan?
Levitä vaikka tätä linkkiä joka paikkaan, keskustelupalstoille, sukulaisille, poliitikoille.
YLEn johto vaihtoon! Sensuuri alas!
http://markuslehtipuu.puheenvuoro.uusisuomi.fi/71758-osama-bin-laden-teatteri-on-tragikoominen-suurvaltapoliittinen-huijaus
- Kyllä huomaa
taas jälleen kerran millaista mielisairasta terroristienpalvojasakkia täällä touhuaa.
Hypätkää mereen osaman perässä.- 18
Kyllä juu ja pelkästään uudellamaalla asuu 50 000 muslimia jotka eivät sopeudu suomen oloihin ja on vain ajan kysymys milloin täällä räjähtää joku paikka.
Kaikki kiitos astridi the mad cow,tawjalle ja naamanvääntelijä annille!
- Totuus:
Oletko koskaan kuullut henkivartijoista jotka uhraa henkensä hyppäämällä päämiehensä eteen suojaksi, naisia on myös henkivartijoina?
- Kyseessä oli
kyllä oma vaimo...
- bang bang&gone
Kyseessä oli kirjoitti:
kyllä oma vaimo...
Näin on se oli sen pelkuri paskaläjä terroristin vaimo!
Noin ne neitimäiset paskahousut kohtelee naisia,hyvä että on kuollut! - Activ retardi
Kyseessä oli kirjoitti:
kyllä oma vaimo...
Oliko oma vaimo...mikä sen nimi oli...jaa ettet tiedä.....mutta tiedät että vaimo oli....no mistä tiedät...joku sanoi...ja sinä uskoit.......tampio olet
- neljä vaimoa
Obamalla oli neljä vaimoa joten oli varaa laittaa yksi kilveksi. Ilmeisesti ainakin yksi vaimoista sai surmansa ja yksi haavoittui jalkaan/pohkeeseen kun siihen tähtäsivät... montako vaimoa oli sitten talossa paikalla, ei ole kerrottu, en ole ainakaan lukenut...?
- wrtywetwet
Satuja sulle on kerrottu...älä usko satuihin
- jallajalla lököpöksy
Naisten taakse ne muslimit aina piiloutuvat, kun pitäisi TAISTELLA. Näin se vaan on. Mokomat VELLIHOUSUT, mutta pitää niin uhota miehuuttaan, ai että!
- voi reppanaa
uskot siis satuihin
varmaan uskot että joulupukki piiloutui muorin selän taakse
voi reppanaa, kuljet kuin pässi narussa
sinuthan voi viedä minne eliitti haluaa ja pian oletkin siellä- paras satusetä
pitää muistaa että valtamedia on nykyisin paras satusetä Topeliuksen jälkeen.
- paskaa.
Olet saatana aika naivi pelle. Ei kaikea tartte uskoa mitä muka totuutena sanotaan, ameriikkalaiset puhuu paskaa sen kuin kerkiävät , jopa enemmän kuin ryssät. Siinä on kaksi sellaista kansaa mitkä saisi maanpäältä hävittää , loisia kun ei tarvita.
- oloo
ainoa nainen joka kuolema siinä tilanteessa "sallittu" on tietysti vaimo.
Kuollut nainen oli vaimo.
Vihkitodistus hankitaan sitä vaativalle. - 19
Ristiriitaista tietoa: ensin sanotaan että Bin Laden vastusti kiinni ottoa, piiloutui naisen taakse, mutta ei kuitenkaan tehnyt elettäkään antautuakseen. Liipasin herkät adrenaliin narkarit (ja kenties muutkin aineet) ampuivat kaikkea mikä liikkui kuten edelleen tunnistamaton nais uhri. Varmasti oli tarkoitus vangita Bin Landen mutta homma ryssittiin ja nyt kerrotaan tämä totuutena. Näistä sotapalveluksen suorittaneista narkkari sotilaista on pahoja kokemuksia mm. jenkkilän lainvalvonnan palveluksessa. Taktisia rynnäköitä vääriin taloihin ja ammutaan sumeilematta täysin sivullisia ihmisiä. Mitä muuta voi odottaa ammatti armeijalta joka rekrytoi vain yhteiskuntasa alimpien kerrosten joukosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614178Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643408Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541777Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251634Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961413Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132919Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235853en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115817Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17780