Oletteko jutelleet koskaan kommunistin kanssa? Kiesus sentään, että miten umpimielisiä juntteja ne ovat. Ne ovat täysin omiin muotteihinsa uponneita jotka kieltäytyvät keskustelemasta kaikesta joka menee oman katsantokannan yli. Viisas ihminen pystyy keskustelemaan kaikkien kanssa puoluekannasta riippumatta. Paljonkohan kakkua siitä saisi jos pahoinpitelisin kommunistin niin, että se joutuisi ihonsiirtoon?
Kommarit ovat tosi vittumaisia ihmisiä
Kommarit suohon.
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ainakaan järki heillä ei leikkaa, he eivät suostu hyväksymään että kommunismi ei ole koskaan toiminut missään eikä se koskaan tule toimimaankaan.
Kaikki maat jotka ikinä ovat yrittäneet kommunismia on kehitysmaan tasolla tai muuten vaan ihmisoikeuksia poljetaan.
Minusta olisi kaikista paras kuin yhteiskunta olisi niin kuin eläimet toimii luonnossa.Silloin olisi vähemmän kommareita.