http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2011/05/1323995/pienhiukkaset-iso-terveysriski---2-000-kuolee-vuosittain
Entäs sitten nämä kemikaalien levitykset ilmateitse lentokoneilla, vuosia jo ruiskutettu Suomessa ja muuallakin Euroopassa.
Saksan hallitus myönsi nämä lennot v.2008 mutta Suomessa ei saa puhua aiheesta.Keskustelua enempi ihmiset ja tutkikaa mitä maailmalla tapahtuu !!
Chemtrails hakuseen youtubeen ja siittä !
Entäs sitten nämä kemikaalien levitykset ilmateitse lentokoneilla, vuosia jo ruiskutettu Suomessa ja muuallakin Euroopassa.
Saksan hallitus myönsi nämä lennot v.2008 mutta Suomessa ei saa puhua aiheesta.Keskustelua enempi ihmiset ja tutkikaa mitä maailmalla tapahtuu !!
Chemtrails hakuseen youtubeen ja siittä !
Vastaukset 3
Vanhimmat
Liekö kemikaalien syy myös sperman laadun heikentymiseen ?
http://www.iltasanomat.fi/terveys/Huolestuttava tutkimustulos suomalaisten sperman laadusta/art-1288373728608.html
http://www.youtube.com/watch?v=a0v5qtR-0NE&feature=related
Armeija ilmeisesti asialla, ainakin täälläpäin muutaman vuoden lentäneet todella paljon, lähes päivittäin monta tuntia.. ei ole enää mitään harjoittelua moinen lentely.
Tuo pienhiukkastutkimus ei puuttunut siis likikään kaikkeen, siitä on unohtunut erityisesti laajamittainen ja hyvin kansainvälinen myrkyllisten yhdyskuntajätteiden hävitys polttamalla.
Sieltä sitä supermyrkkyä tulvii luontoon ja keuhkoihimme, nykymateriaalein ja liikennevälinein varustettujen yhteiskuntien päästöt ovat tulipaloissa myös valtaisaa luokkaa.
Edelleen jatkuvan Japanin katastrofin yhteydessä siitä saatiin massiivinen reaaliaikainen muistutus,(palava kaupunki kemikaalitehtaineen) mutta eipä se taida johtaa yhtään mihinkään, pelkkä taivastelu ei riitä, kaikki toimet ympäristön suojelemiseksi ovat riittämättömiä!!
2000 kuollutta suomalaista vuosittain hiukkaspäästöihin ja puolet päästöistä vain muka "omaa tuotantoa", taitaa olla elämänkokemusta ja näkemystä omaamattomien aivopestyjen "pentu tutkijoiden"joutavia pölinöitä?!
Koko nykyisen myrkkycoctailin kirjo huomioiden voi olla paljonkin alakanttiin ilmoitettu?