Hah,hah mitä uutisointia taas.

570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

portukalin tili auki,innokkaat saa maksaa,asia ratkaistu.

Äänestä

KENEN LAULUJA ILTA-LEHTILAULAA ?????Eiköhän totuus ole että 95% VASTUSTAA näitä luototuksia joissa ei ole mitään järkeä.

Äänestä

Kyllä vain Iltalehden politikointi näkyy hyvinkin otsikoissa. "Salut" Koko Iltalehti pitäis ostaa poies, ja muuttaa toimittajakunta kokonaisuudessaan. "Salut"

Äänestä

Äkkiäpäs tulokset muuttuikin.
Tunti sitten kannattajia oli
38% ja vastustajia 37%.

Iltapäivällä kannattajien määrä on reilusti yli 100%

Hyvä Iltalehti! Hyvä Taloustutkimus Oy!

Äänestä

Toimittaja on kännissä kirjoittanut taas jotain, jotta saa pari kymppiä ja pääsee juomaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


4+6 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011050713674761_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu