Media teki minusta rasistin

Miksi ylläpito posti viestiketjun. Omalla kohdallani tuo on totta.
863
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Median lonkerot ulottuvat kaikkialle, siksi.

Äänestä

Perussuomalaisten törkeä kohtelu mediassa meni yli.

Äänestä

Minusta taas Rasistin ovat tehneet Kokoomus ja Vihreät.

Astrid ja RKP ovat myös avittaneet asiaa tarmokkaasti.

Kauheinta on etteivät itse tajua asiaa.

Äänestä

Rasismi ei koskaan lopu. Aina tulee olemaan kitkaa eri rotujen ja ryhmien välillä. Niin kuin eläin maailmassa on tapana ja jotkut käyttää rasismia hyväksi omille päämäärilleen tai isänmaallisuutta. Maailma on suuri pelikenttä.

Äänestä

Eiköhän olis aika tehdä boikottia media kohti kun he lietsoo rasismia ja viha ???

Äänestä

Minä en luota enään mediaan. Parempi kuin ei ihmiset uskoisi mediaa aina ja olisivat kriittisiä ja käyttäisivät aivojaan. Nyt savonarola puhut asiaa. Boikottiin media.

Äänestä

Mediassa toimittajat kirjoittaa, mitä isot pomot määrää. Muutos on suuri maailman historiassa, kun ihmiset netissä kertovat totuuden. Lehdet ja tv toimittajineen on nykyään pelkkä vitsi. Katkeruus paistaa toimittajien jutuista koko ajan läpi. Valjastettu toimittaja on työntekijöiden roskaa.

Äänestä

Suomalainen media on rasistinen alkuperäisiä suomalaisia kohtaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en haluaisi olla kirjoitti:

Miksi ylläpito posti viestiketjun. Omalla kohdallani tuo on totta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu