Homomiehen salillakäynti

miikuli

Olen homomies ja alkanut treenata itseäni parempaan kuntoon. Välillä tulee vaan salilla joiltain "körmyiltä" sellaisia pahansuopia katseita mikä vie fiiliksiä alas. Ajattelen, että he eivät sulata olemustani. Voisi yrittää ottaa huomioon ja hyväksyä kaikenlaiset ihmiset. Miksi Luoja on heidät luonut.

12

250

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ANti homo

      He ovat ihmislajin pelastus kun taas sinä olet sen tuho. Onneksi homoseksuaalit eivät pysty lisääntymään työntämällä mulkkuaan toistensa peräsuoliin.

    • Pikku-A

      Todella kovilla hepuilla ei oo aikaa seurata muita treenaajia, muista se.

    • werbtwerbterbwt

      Körmyt sahasivat itselleen tynnyrin petäjästä. Siellä on hyvä asustella ja tarkkailla maailmaa.

      • no huh huh

        Homohomohomo


    • Hetero 110%

      Nää homofobiaatikot ovat itse kaappihomoja. Mulle on ihan sama; naikaa toisianne perseeseen niin että paska lentää, kunhan teette sen kotonanne ja ette minun hanuristani kiinnostu!

      • kjmyhnrtgbfv

        Voin tökkiä lemmensauvaani sexyyn hanuriisi. Tiedän että sinulla on salaisia fantasioita poikien välisestä kimppakivasta.


    • Kookas_Mies

      Antaa homojen olla ja salillehan he sopivatkin kuin sepän sormi sian...
      Ei kaikkien tarvitse lapsia tehdä, tekeväthän homot jo töitä ja maksavat veroja ja muutenkin osallistuvat. yhteiskunna pyörittämiseen.
      Aina ei kyllä tunnu suoranaisesti yhteistä jutunjuurta löytyvän, mutta mitäs siitä. Antaa vaan raudan kolista.

    • homobodari

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      630
      2408
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      29
      1187
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      109
      1138
    4. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      10
      1036
    5. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      93
      935
    6. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      885
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      93
      795
    8. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      759
    9. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      741
    10. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      29
      673
    Aihe