Olen homomies ja alkanut treenata itseäni parempaan kuntoon. Välillä tulee vaan salilla joiltain "körmyiltä" sellaisia pahansuopia katseita mikä vie fiiliksiä alas. Ajattelen, että he eivät sulata olemustani. Voisi yrittää ottaa huomioon ja hyväksyä kaikenlaiset ihmiset. Miksi Luoja on heidät luonut.
Homomiehen salillakäynti
12
216
Vastaukset
- ANti homo
He ovat ihmislajin pelastus kun taas sinä olet sen tuho. Onneksi homoseksuaalit eivät pysty lisääntymään työntämällä mulkkuaan toistensa peräsuoliin.
- Pikku-A
Todella kovilla hepuilla ei oo aikaa seurata muita treenaajia, muista se.
- werbtwerbterbwt
Körmyt sahasivat itselleen tynnyrin petäjästä. Siellä on hyvä asustella ja tarkkailla maailmaa.
- no huh huh
Homohomohomo
- Hetero 110%
Nää homofobiaatikot ovat itse kaappihomoja. Mulle on ihan sama; naikaa toisianne perseeseen niin että paska lentää, kunhan teette sen kotonanne ja ette minun hanuristani kiinnostu!
- kjmyhnrtgbfv
Voin tökkiä lemmensauvaani sexyyn hanuriisi. Tiedän että sinulla on salaisia fantasioita poikien välisestä kimppakivasta.
- Kookas_Mies
Antaa homojen olla ja salillehan he sopivatkin kuin sepän sormi sian...
Ei kaikkien tarvitse lapsia tehdä, tekeväthän homot jo töitä ja maksavat veroja ja muutenkin osallistuvat. yhteiskunna pyörittämiseen.
Aina ei kyllä tunnu suoranaisesti yhteistä jutunjuurta löytyvän, mutta mitäs siitä. Antaa vaan raudan kolista. - Umpiheteropoju
Homo tai ei, mitä väliä sillä on!
Tää osas laulaa komeesti:
http://img.listal.com/image/633869/600full-freddie-mercury.jpg
Tää osaa laulaa:
http://lyricsfever.net/images/j/jari-sillanpaa--img-m784368295551f7a14c001c8ba710f7e0.jpg
Nää on bodareita:
http://www.google.fi/search?um=1&hl=fi&biw=1440&bih=781&tbm=isch&sa=1&q=tom of finland&btnG=Haku&aq=f&aqi=&aql=&oq=
Tää on muuten vain Gay:
http://www.nevispages.com/fpss/slideshows/nvpfrontslide/images/tyson-gay.jpg - homobodari
Tsekatkaa myös nämä kuuluisat homomiehet, siinä on miehen malli kenelle tahansa suomalaiselle pullaposkelle:
http://farm2.static.flickr.com/1108/1485023447_960d8745fb.jpg
http://beautiful.blogs.com/beautiful/images/beautiful_titanmen_francois_sagat1.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_Qzd9HIsRWeA/SlDzs1Q8xFI/AAAAAAAAZFU/6b_14mbmsOo/s400/Jake Deckard.jpg
http://www.mr-s-leather.com/images/items/V522-00.jpg
(Ja huom. kyrvät ei näy - jos ne näkyis, sitten te vasta kateellisia oisitte...)- 201cm ja 140 kg
Komeet kropat!
Suurin osa maailmassa on heteroita. Luonnollista - muuten ihmiskunta kuolisi sukupuuttoon!
MUTTA, annetaan kaikkien kukkien kukkia! Heterot, homot, lesbot, transsut jne., kaikki sopii maailmaan. Ei haukuta ketään ja annetaan kaikkien olla rauhassa!
Ei vittuilla kenellekään! - 201 cm ja 140 kg
201cm ja 140 kg kirjoitti:
Komeet kropat!
Suurin osa maailmassa on heteroita. Luonnollista - muuten ihmiskunta kuolisi sukupuuttoon!
MUTTA, annetaan kaikkien kukkien kukkia! Heterot, homot, lesbot, transsut jne., kaikki sopii maailmaan. Ei haukuta ketään ja annetaan kaikkien olla rauhassa!
Ei vittuilla kenellekään!Vaikkei sillä väliä oo, niin mä olen naimisissa ja kolme lasta.
Pennkipunnerrus 200 kg - lisää
http://2.bp.blogspot.com/_whQkuYRnLcg/SwMaR1XNm8I/AAAAAAAAAC0/Z5XxoW1i4TE/s1600/Gay_Bear_Kiss_by_devikskey.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_whQkuYRnLcg/SwMZbjtfxJI/AAAAAAAAACs/S1Iv03VMW8o/s1600/gay_bears.jpg
http://www.funmaps.com/photos/dallas/Gallery/Album1/Large/dallas-hotcowboywinners2006.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_whQkuYRnLcg/SwMYz-h4BfI/AAAAAAAAACk/LQIb2QJ9AdM/s1600/Gay_Bear_Mechanic.jpg
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614192Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653423Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541785Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251640Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961417Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132923Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235855en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115822Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17785