Olen homomies ja alkanut treenata itseäni parempaan kuntoon. Välillä tulee vaan salilla joiltain "körmyiltä" sellaisia pahansuopia katseita mikä vie fiiliksiä alas. Ajattelen, että he eivät sulata olemustani. Voisi yrittää ottaa huomioon ja hyväksyä kaikenlaiset ihmiset. Miksi Luoja on heidät luonut.
Homomiehen salillakäynti
12
241
Vastaukset
- ANti homo
He ovat ihmislajin pelastus kun taas sinä olet sen tuho. Onneksi homoseksuaalit eivät pysty lisääntymään työntämällä mulkkuaan toistensa peräsuoliin.
- Pikku-A
Todella kovilla hepuilla ei oo aikaa seurata muita treenaajia, muista se.
- werbtwerbterbwt
Körmyt sahasivat itselleen tynnyrin petäjästä. Siellä on hyvä asustella ja tarkkailla maailmaa.
- no huh huh
Homohomohomo
- Hetero 110%
Nää homofobiaatikot ovat itse kaappihomoja. Mulle on ihan sama; naikaa toisianne perseeseen niin että paska lentää, kunhan teette sen kotonanne ja ette minun hanuristani kiinnostu!
- kjmyhnrtgbfv
Voin tökkiä lemmensauvaani sexyyn hanuriisi. Tiedän että sinulla on salaisia fantasioita poikien välisestä kimppakivasta.
- Kookas_Mies
Antaa homojen olla ja salillehan he sopivatkin kuin sepän sormi sian...
Ei kaikkien tarvitse lapsia tehdä, tekeväthän homot jo töitä ja maksavat veroja ja muutenkin osallistuvat. yhteiskunna pyörittämiseen.
Aina ei kyllä tunnu suoranaisesti yhteistä jutunjuurta löytyvän, mutta mitäs siitä. Antaa vaan raudan kolista. - Umpiheteropoju
Homo tai ei, mitä väliä sillä on!
Tää osas laulaa komeesti:
http://img.listal.com/image/633869/600full-freddie-mercury.jpg
Tää osaa laulaa:
http://lyricsfever.net/images/j/jari-sillanpaa--img-m784368295551f7a14c001c8ba710f7e0.jpg
Nää on bodareita:
http://www.google.fi/search?um=1&hl=fi&biw=1440&bih=781&tbm=isch&sa=1&q=tom of finland&btnG=Haku&aq=f&aqi=&aql=&oq=
Tää on muuten vain Gay:
http://www.nevispages.com/fpss/slideshows/nvpfrontslide/images/tyson-gay.jpg - homobodari
Tsekatkaa myös nämä kuuluisat homomiehet, siinä on miehen malli kenelle tahansa suomalaiselle pullaposkelle:
http://farm2.static.flickr.com/1108/1485023447_960d8745fb.jpg
http://beautiful.blogs.com/beautiful/images/beautiful_titanmen_francois_sagat1.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_Qzd9HIsRWeA/SlDzs1Q8xFI/AAAAAAAAZFU/6b_14mbmsOo/s400/Jake Deckard.jpg
http://www.mr-s-leather.com/images/items/V522-00.jpg
(Ja huom. kyrvät ei näy - jos ne näkyis, sitten te vasta kateellisia oisitte...)- 201cm ja 140 kg
Komeet kropat!
Suurin osa maailmassa on heteroita. Luonnollista - muuten ihmiskunta kuolisi sukupuuttoon!
MUTTA, annetaan kaikkien kukkien kukkia! Heterot, homot, lesbot, transsut jne., kaikki sopii maailmaan. Ei haukuta ketään ja annetaan kaikkien olla rauhassa!
Ei vittuilla kenellekään! - 201 cm ja 140 kg
201cm ja 140 kg kirjoitti:
Komeet kropat!
Suurin osa maailmassa on heteroita. Luonnollista - muuten ihmiskunta kuolisi sukupuuttoon!
MUTTA, annetaan kaikkien kukkien kukkia! Heterot, homot, lesbot, transsut jne., kaikki sopii maailmaan. Ei haukuta ketään ja annetaan kaikkien olla rauhassa!
Ei vittuilla kenellekään!Vaikkei sillä väliä oo, niin mä olen naimisissa ja kolme lasta.
Pennkipunnerrus 200 kg - lisää
http://2.bp.blogspot.com/_whQkuYRnLcg/SwMaR1XNm8I/AAAAAAAAAC0/Z5XxoW1i4TE/s1600/Gay_Bear_Kiss_by_devikskey.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_whQkuYRnLcg/SwMZbjtfxJI/AAAAAAAAACs/S1Iv03VMW8o/s1600/gay_bears.jpg
http://www.funmaps.com/photos/dallas/Gallery/Album1/Large/dallas-hotcowboywinners2006.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_whQkuYRnLcg/SwMYz-h4BfI/AAAAAAAAACk/LQIb2QJ9AdM/s1600/Gay_Bear_Mechanic.jpg
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse734527Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1053769Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1423463Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.371970Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575691921Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891219- 1181035
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.127944- 55925
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25837