Vanha hyvä pikwik kun meni kii niin ei täs kyläs oikeen sopivaa rauhallista pubii ole ollu, mut joku on kuulemma hankkinu pikwikin tilat ja siihen olis tulos uusi yrittäjä. Onks kellää tiettoo kuka ja koska tai millane paikka tulee?
Mikä tulee Pikwikin paikalle
mul on jano
1
164
Vastaukset
- ToF
Uusi yrittäjä adonis ravintola oy. mestaan tulee jonkinlainen hitti avain paikka "org key"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341038- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54822Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774