Suomen viisuvoitto kallis

Jos Suomen kipale voittaa, niin tiedossa on tosi hintavat euroviisut ensi vuonna Suomen järjestettäviksi...huhh..
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä Hjallis ne hoitelee.

Äänestä

Eikö sitten pitäisi mielestäsi voittaa? Eiköhän ne rahat ole jo säästetty varmuuden vuoksi tämän maan rikkaiden päättäjien kassakaappeihin...? Kyllä ne hoidetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lakeuden oranki kirjoitti:

Jos Suomen kipale voittaa, niin tiedossa on tosi hintavat euroviisut ensi vuonna Suomen järjestettäviksi...huhh..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu