Kemikaalivanoja

Jakimboas11

Tässä kuvia kemikaalivanoista ja pilvistä, mitä nykyään tulee polttomoottoreista ja kattiloista. Ennen ei tullut, vasta viime kesänä alkoi tulla näiden kuvien kaltaisia ilmiöitä julki näkösälle.

http://www.sciencephoto.com/media/183478/enlarge

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSEQABNYqoXwnJJtpmkYy8sAl9De9o8IACNBw9B3pGQOweEJkGKJQ

http://images.publicradio.org/content/2008/08/06/20080806_airplane_33.jpg

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSy8t-97zHZfhceagJgRvxa7Ddet4xCiZ2gqJdMEoy36nKwOUO3pg

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRnHh5TAHyeIYFrQKTqN3_Z3VFQpUND1uJ3j3pCDM1vqk_-F_j86g


Noiden kuvien pakokaasuhöyryt eivät voi muodostua, jos ei polttoaineessa ole epäorgaanista nanopartikkeliayhdistettä lisäty tarkoituksella. Normaali pakokaasu kun on täysin puhdasta, eikä siinä ole mitään hiukkasia, jotta tuollaiset höyryt voisivat muodostua.

Kauheaa, mitä illuminaati suunnittelee, kun ovat kehittäneet pakokaasuja viime kesänä näkymään, ennen ei näkynyt ja se on varma!!!

5

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • "Normaali pakokaasu kun on täysin puhdasta"

      Menepä siis autoon ja vedä kumiletku pakoputkesta sisään.

      • Ettei olisi

        ollut satiiria )


    • j-ahven

      Nämä on niitä kemikaalivanoja joita vaan syntyy, sama asia on henkilökohtaisessa elämässä, niitä kemsuvanoja syntyy eikä niitä haluaisi millään tunnustaa. Tiedäthän sen salaliiton valkoisten alkkareiden valmistajien ja kaupan välillä.

    • jakinboas11/1

      Typerä avaus, mistään noiden kuvien päästöistä ei mudostu kestopilviä, normaali lentokonevanakin näyttä tuosta kuvakulmasta tuolta.


      Olet jakinboas11 arvolla jakjinboas11/9 tyhmä.

    • -Valon soturi-

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4028
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2891
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1311
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      899
    6. 131
      875
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      844
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      811
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      750
    Aihe